Endeks bilişim 20 iş günü geçmiş kartın iade talebini yapmıyor

30 Mayıs ürün servise ulaşmış. O gün başlar süre.
30-31 mayıs, 2 gün buradan. Haziran günlerini de pazartesi-cuma arası sayarsak bugun 18. gün.

30 Mayıs ürün servise ulaşmış. O gün başlar süre.
30-31 mayıs, 2 gün buradan. Haziran günlerini de pazartesi-cuma arası sayarsak bugun 18. gün.
Cumartesileri çıkartıyor musunuz siz?
Cumartesileri çıkartmadan sayacaksınız bugün 21. iş gününe denk geliyor bu konuda Endeks Bilişim'de 20 iş gününü geçtiğini kabul ediyor zaten. Sorun bu değil geçmesine rağmen iade kabul etmiyorlar.

Cumartesi pazar günleri iş günü sayılmaz.
Cumartesileri iş günü. Buda yetkili servislerin kullanıcıları kandırmak için kullandığı başka bir yalan.
Adamlar yakında kendi yasalarını yürürlüğe koyacak zaten bu gidişle.

@XFarcus hocam peki ben e-devlet şifresi almamıştımda fatura benim adıma ama annemin hesabından hakem heyetine başvursak oluyor mu?

Cumartesi günleri normalde iş günü sayılması gerek ama çalışanların çalışma saatleri çok olduğundan dolayı bir çok servis cumartesi gününü tatil olarak gösteriyor.
Yakın arkadaşım teknik servis çalışanı, cumartesi günleri yarım gün çalışıyor. Ancak tamir süresi yüzünden dava açıldığı zaman cumartesi günlerini tatil olarak gösteriyorlar. Olması gerek evet haklısınız ama burası da maalesef Türkiye...
Siz direk gidip gerekli başvurunuzu yapın ama. Sonuçta hala yollanan bişi yok tarafınıza.

Cumartesi günleri normalde iş günü sayılması gerek ama çalışanların çalışma saatleri çok olduğundan dolayı bir çok servis cumartesi gününü tatil olarak gösteriyor.
Yakın arkadaşım teknik servis çalışanı, cumartesi günleri yarım gün çalışıyor. Ancak tamir süresi yüzünden dava açıldığı zaman cumartesi günlerini tatil olarak gösteriyorlar. Olması gerek evet haklısınız ama burası da maalesef Türkiye...
Siz direk gidip gerekli başvurunuzu yapın ama. Sonuçta hala yollanan bişi yok tarafınıza.
Hocam yapabileceğim bir şey yok kanunda cumartesi iş günü bende öyle haz alacağım.

Bugün 2. kere iade talebi oluşturdum.
Dediklerine göre sistemlerindeki bir sıkıntıdan dolayı kargolama yapamıyorlarmış. Peki tamam ama bunu suçlusu ben miyim? Neden ben cezalandırılıyorum?
Eğer söz verdiğin ayrıca yasalarda yazan sürede kartı teslim edemiyorsan azıcık şerefin varsa iade vereceksin karta.
Kartın sorunsuz olması beni alakadar etmez o kart bana ulaşmadıktan sonra isterse en iyi silikon kalitesine sahip kart olsun bir anlamı yok.
Ne bekliyorlar "tamam kart sorunsuzsa problem yok istediğini kadar sizde kalsın" dememi mi?
Neyse işi bu kadar yokuşa sürüp beni akılsız yerine koydukları için artık şeref meselesine çevirdim kendi kafamda.
Sanki onlar bana değil ben onlara hizmet ediyorum.

Son düzenleme:
Cumartesileri çıkartıyor musunuz siz?
Cumartesileri çıkartmadan sayacaksınız bugün 21. iş gününe denk geliyor bu konuda Endeks Bilişim'de 20 iş gününü geçtiğini kabul ediyor zaten. Sorun bu değil geçmesine rağmen iade kabul etmiyorlar.
Ben kendilerinden 10 gün önce rx 6500 ST aldım hiç ellemedim bugün iade ettim kargoya sizce kabul ederler mi

Geri
Yukarı