Eneba'da satılan Victoria III küresel olmasına rağmen Türkiye içinde etkinleştirilemez yazıyor

PlotTwist1

Hectopat
Daha fazla  
Eneba sitesi üzerinde Victoria III uygun fiyata satılıyor. Küresel Key olarak belirtiliyor ve etkinleştirilebileceği ülkeler listesinde bir sürü ülke olmasına rağmen Türkiye gözükmüyor. Bu siteden çokça GLOBAL Key satın aldım ve hiçbirinde böyle bir şey yoktu. Bir hata sonucu mu böyle görüyorum yoksa gerçekten küresel olmasına rağmen Türkiye dahil değil mi? Link
Not: Eklediğim resimdeki Region Restrictions kısmına basınca resmen Türkiye hariç her ülke çıkıyor. Bu yüzden hata olabileceğini düşündüm.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-08_191052371.png
    resim_2024-05-08_191052371.png
    219,7 KB · Görüntüleme: 21
Nereden bulduğumu bilmiyorum ama bu durumun nedenini ENEBA sitesinde bir yerde bulmuştum. Küresel olmasına rağmen bazı ülkelere kısıtlama getirilebiliyormuş. Bu durumda da kısıtlama getirilen ülke bizimki olmuş, maalesef kod geçerli olmuyor.

Nereden bulduğumu bilmiyorum ama bu durumun nedenini ENEBA sitesinde bir yerde bulmuştum. Küresel olmasına rağmen bazı ülkelere kısıtlama getirilebiliyormuş. Bu durumda da kısıtlama getirilen ülke bizimki olmuş, maalesef kod geçerli olmuyor.
Hacı alsak da vpn ile falan aktive etmeyi denesek olur mu ve ban riski var mıdır

Hacı alsak da vpn ile falan aktive etmeyi denesek olur mu ve ban riski var mıdır
Hocam tavsiye etmem. Kodları aktif etme konusunda VPN nasıldır emin olamıyorum ama genel olarak sıkıntı çıkarabilir. Banlanmayan bir sürü kişi var bir şey diyemem ancak bu normalde ban sebebi oluyor. Fark edilirse hesap gidebilir.

Geri
Yukarı