Enerji içeceği içtikten sonra halsizleşmek

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba. Okuldan eve dönerken tekelciden Red Bull Peach Edition ve Blue Edition aldım 250 ML'lik. Birini tam içemedim ağır geldi. Eve geldiğimde çantamı çıkardım üstümü falan değiştirdim. 1.5 veya 2 saat sonra yani bir 20 dakika önce bir anda midemin rahatsızlandığını hissettim kolumu kaldıracak güç bulamıyorum, halsiz değilim ama kolumu kaldıramıyorum ve resmen kolumu taşıyamıyorum, yürürken biraz çöküp yürüyorum falan bir anda gücüm gitti böyle bir şeyler oldu. Şu an bile bunları yazarken parmaklarımı çok zor kullanabiliyorum neler oluyor?

Son düzenleme:
Psikolojik olabilecek hiçbir şey yaşamadım. Psikolojik olmadığına eminim.

Yaşınıza bağlı olarak tabii ki değişir ama Red Bull gibi içeceklerin çok sık kulanmadıkça çok da bir zararı olmaz. Biraz dinlenin bence. Eğer kendinizi daha kötü hissederseniz bir hastaneye gidebilirsiniz.

Yaşınıza bağlı olarak tabii ki değişir ama Red Bull gibi içeceklerin çok sık kulanmadıkça çok da bir zararı olmaz. Biraz dinlenin bence. Eğer kendinizi daha kötü hissederseniz bir hastaneye gidebilirsiniz.
15 yaşındayım haftada bir içiyorum enerji içeceklerini maksimum 500 ML içiyorum fazlasına elimi sürmüyorum daha önce hiç böyle olmamıştı sadece kalp çarpıntısı yaşamıştım biraz ama böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Capture.PNG

Red Bull ağır gelmiş olabilir.

Fazla kafein de almış olabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1701318

Red Bull ağır gelmiş olabilir.

Fazla kafein de almış olabilirsiniz.
Haftada bir içiyorum dediğim gibi en fazla 500 ML içiyorum.

18 yaş altında iseniz enerji içeceği içmeyin.
Tatları çok hoşuma gidiyor eğer enerji içeceği olmasa bile içerdim. Ayrıca her günüm çok yoğun geçtiği için aşırı derecede yoruluyorum her gün okula gidiş geliş en az toplam 2 saat sürüyor okulda da oturmayı seven birisi olmadığım için çok fazla hareketliyim çok yoruluyorum bazenleri bu yüzden gerek duyduğumdan dolayı içiyorum ama haftada bir oluyor. Ayrıca karateye gittiğim için karate günleri zaten yorgunluktan ölmeme rağmen bir de karateye gidince iyice bitiyorum ben.

Geri
Yukarı