Enes Batur'un kanalı kapatılmalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enginmurat

Centipat
Arkadaşlar hepinize buradan sesleniyorum. Enes Batur'un kanalını şikayet edin, çocukların beynini yıkıyor. Çocuklara kötü örnek oluyor, amcasına hakaret ediyor. Bazı videolarında emek bile yok. Ekran karşısında oturup da elalemin videolarını izleyip de para kazanan birisi kendisi. Sizce Enes Batur Türkiye'nin en büyük kanalı olmayı hak ediyor mu? Bana sorarsanız etmiyor bence bunca eğitim kanalı varken. Bu kanal tamamen kapatılması gerekiyor benimle aynı fikirde iseniz bu kanalı şikayet edin hemen kapatılsın. Benim için bu kanalın Salih Reis'in Dünyası kanalından hiçbir farkı yoktur. Uyanın artık gençler siz izliyorsunuz onlar milyonlar kazanıyor. İzlediğinizde ne oluyor ne öğretiyor bu Enes Batur anlamadım gitti. Bana katılıyorsunuz hepinizi bu kanalı şikayet etmeye davet ediyorum. Arkadaşlar YouTube yaş sınırlaması gelse kaç kişi izler Enes Batur'u amcasına yapmadıklarını bırakmamıştı. Hepinize tavsiye ediyorum bu kanalı şikayet edin kapansın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi mesela benim aklımda birisi var. Bu saydıklarını ona uygulayalım...
  • Çocukların beynini yıkıyor?
    • Enes Batur'dan bile beter. Çocuklarının beynini din ile yıkıyor. Her yere İmam Hatip açıyor.
  • Çocuklara kötü örnek oluyor.
    • Kesinlikle. 23 Nisan'da koltuğa oturan çocuğa "asarsın da, kesersin de" diyor.
  • Amcasına hakaret ediyor?
    • Amcası hariç herkese hakaret ediyor.
  • Bazı videolarında emek bile yok?
    • Evet. Deprem vergilerini Japon firmaya ver, açılışını yap. Halkın parası ile halka hava at. Üstüne bir de geçen halktan yine para iste...
Peki insanlar bu kişiyi tercih ediyor mu? Ediyor. İzliyor mu? İzliyor. Enes Batur gibi kanaat önderi olarak görüyor mu? Görüyor.

Demek ki sorun nerede imiş? İnsanlarda imiş.

Enes Batur'u yasaklasan bir başkası onun yerini doldurur ve insanlar da onu izlemeye devam eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı