Enes Batur'un Filmi Geliyor!

Adamin videolari kalitesiz diye elestirmenize gerek yok. Kalitesiz olan kitledir. Kimse kimseye zorla video izlettirmiyor. Sanki herkes YouTube'da atom parcaliyor...
Adam isterse dunyanin en sacma sapan videosunu ceker, burada is izleyicide bitiyor.

Benim sahsen takip ettigim bir arkadas degil, pek de sevmem zaten kendisini. Fakat muhtemelen cekecegi film "Recep Ivedik" serisinden daha kalitesiz olmayacaktir. :)

Adamın oyunculuk eğitimi yok. Film nasıl çıkaracak. Film çıkarmasının tek sebebi kitlesi adam "ben ne video yüklersem izliyorlar ben film yapsam kesin izlerler" diyor ve sonucunda film çıkıyor.

Yazık ya. Sürekli duyuyordum bu ismi. Fazla takılmam çünkü Youtube'da. Girip baktım şimdi. Küfür ediyor sürekli. Çocuklar da alkışlıyor yorumlarda. Hale bak.

Allah sizi bildiği gibi yapsın. O kadar gerçek sanatçı tiyatrocu da sürünsün anasını satayım. Böyle topluma müstehaktır.

* Film'i olsun olmasın yine de geçerlidir yazdıklarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı