Engelli çocuğun ailesinin çocukları üzerinden prim kasması

Makaleler
49
Eminim çoğunuz Burak Reis'in videolarına denk gelmişsinizdir. Burak mopd sendromuna sahip bir engelli kardeşimiz. Kendisi sosyal medyadaki birkaç videosu ile fenomen oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burak Reis'in aile fenomen olduklarını görünce daha fazlasını istedi. Burak reis için kişisel sosyal medya hesapları açtılar. Ben de bugün aşağıdaki videoya denk geldim. İlk başta Burak reis için yapılan troll videolardan birisi sandım ama değilmiş.

Bu durum aşırı sinirimi bozdu. Bu videoyu yayarsak belki bir şeyler yapabiliriz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Çocuğu bende gördüm YouTube'da. Bayağı videosu var. Çocuğun üzerinden para kazanmak için ailesi atmış herhalde. Ne kadar video attığı buradan belli oluyor. Yediği dondurma YouTube'da çocuğun.

Sosyal medya platformlarında çok gezen saygı değer dostlarım, size bir görev olsun bu. Lütfen bu videoyu farkındalık oluşturmak amacıyla paylaşın ki bu acı çeken kardeşimizin istismar edilmesine son verilsin. Bu kesinlikle bir istismardır. Gerçeği herkes bilmeli.

Bu yaptıkları şey çok ahlaksızca... Derdim de demiyorum çünkü ben akrabalarıma hakaret etmiyorum sizin de bilip bilmeden insanların adını kirletmemesini öneririm ve sizi esef ile kınıyorum.

Eminim çoğunuz Burak Reis'in videolarına denk gelmişsinizdir. Burak mopd sendromuna sahip bir engelli kardeşimiz. Kendisi sosyal medyadaki birkaç videosu ile fenomen oldu.

Burak Reis'in aile fenomen olduklarını görünce daha fazlasını istedi. Burak reis için kişisel sosyal medya hesapları açtılar. Ben de bugün aşağıdaki videoya denk geldim. İlk başta Burak reis için yapılan troll videolardan birisi sandım ama değilmiş.

Bu durum aşırı sinirimi bozdu. Bu videoyu yayarsak belki bir şeyler yapabiliriz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Videonun adı ne?

Öncelikle cüce diye hitap edilmesini hiç ama hiç doğru bulmuyorum.
Yapılan videolar çocuğunun onurunu kırabilir.
Bir bireyin özel hayatı tamamen milyonlarca kişiye aktarılıyor.
Tamam instagram'da fotoğraflarını paylaşırsın da videosunu neden çekiyorsunuz ki?
Yarın çocuk iyileşse de size neden böyle yaptınız derse ne yapacaklar acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı