[Trol] Kendi ailesinin hırsızı

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Olny

Decapat
Daha fazla  
Bizim evde annem cüzdanını korkudan TV'nin üstüne bırakamıyor çünkü içinden gizli gizli para alıp gidiyorlar. Evde birimiz bir yere para koyup unutsak diğeri o parayı bulsa sanki dışarda bulmuş gibi seviniyor. Hiç kimseye söylemiyor gidip harcıyor kimse gönül rahatlığıyla bir yere para bırakamıyor. O Allah'ın adını veriyor ben almadım diyor o ben almadım diyor. Evde ki aldıkları parayı dışardaki insanlara bile yediriyorlardır. Konuştukları babam olsa o kendi sigarası vs diğer erkekler olsa onlarda kızlarla çok takılıyor onlarda olabilir, vallahi bıktım annem de bıktı kadına acıyorum.

Ben bütün paramı herkesin görebildiği bir yere koyuyorum kimse de almıyor ve neden alsın?

Sahte para taşıyın yanınızda.
Zaten her işimizi kredi kartları ile hallediyoruz.

Evin içinde ki sahte paralar, parayı değersizleştirir.
Her buldukları paraya atlamaz, sorgularlar böylece.

Ben bütün paramı herkesin görebildiği bir yere koyuyorum kimse de almıyor ve neden alsın?
Dün akşam internet faturasının parasını koltuğun üstüne koydum bu sabah yok. Kardeşlerim o odadaydı şimdi dışardalar arıorum açmıyorlar
Aileniz biraz kalabalık sanırım. Parayı kim (ç)alıyorsa kulağı çekilmeli. Bu devirde 1 liranın bile çok değeri olduğunu unutmayın.
9 kişilik aileyiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı