Engelli maaşını fırsata çevirenler

Ya hocam her para kazanan illa işe gitmek zorunda mı? Neden tekdüze bir mantık ile bakıyorsunuz. Belki evden yapılacak bir iş ile deli gibi para kazanıyorlar. Ha onları korumuyorum, belki haram para yiyorlardır onu bilemem ama engelli ödeneği ile bu dediklerin olmaz. Gayrimenkul sahibidirler, vardır 10 tane evi, 1000 lira kira gelse 10K para yapar ve bu dediğin mantıklı olur.

Konu ya troll ya arkadaş bir şey bilmiyor. Evden para kazandıkları bir iş olabilir. Size söylemiyor da olabilirler.

Ya hocam her para kazanan illa işe gitmek zorunda mı? Neden tekdüze bir mantık ile bakıyorsunuz. Belki evden yapılacak bir iş ile deli gibi para kazanıyorlar. Ha onları korumuyorum, belki haram para yiyorlardır onu bilemem ama engelli ödeneği ile bu dediklerin olmaz. Gayrimenkul sahibidirler, vardır 10 tane evi, 1000 lira kira gelse 10K para yapar ve bu dediğin mantıklı olur.
Kirada oturuyorlar. Ticaret yaptıklarını duymuştum ama öyle dükkanı falan yok. Mutfak eşyasını alıyor, özellikleri şöyle çok iyidir, eşinizi mutlu etmek isterseniz alırsınız diyip satıyor.

Kirada oturuyorlar. Ticaret yaptıklarını duymuştum ama öyle dükkanı falan yok. Mutfak eşyasını alıyor, özellikleri şöyle çok iyidir, eşinizi mutlu etmek isterseniz alırsınız diyip satıyor.
Madem lüks hayatları var neden kiradalar? troll kokusu geliyor.

Engelli maaşı ne ki o kadar lüks şey toplasınlar? SMA hastalarına destek falan demişsin de Gofundme, Patreon vb. üzerinden çuvalla parayı indiriyorlar ve nereye kullanıldığını kimse takip de edemiyor. Saçma bir duyar olmuş.

Keşke devlet yardım sağlasada insanlar bağış istemek zorunda kalmasalar. İşin kötü yanı bu çocukların adını kullanarak açılmış sahte hesaplarda bağış alıyor.

Hahahhah çok güldüm buna :D Yav napıyorsunuz, sabahtan akşama kadar evde napıyor diye evi mi gözlüyorsunuz.
Kaldı ki engelli maaşı ile bırakın böyle yaşamayı, ev bile geçindirilmez.
Ben burada engelli maaşını alıp, çalışmadan durduklarını söylüyorum. Kimsenin evini de gözetlemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı