Enis Kirazoğlu korsan oyun mu oynuyor?

Diğer videoyalara baktım herkesin hesap ismi yazıyor. MSI sponsorlu bir video bir de. 2014 de çıkmış bir oyun ve 2017'de videosunu çekiyor. Merak ettim yani açıklama yaptı mı bir yerden acaba?

@Silverhand2077 @DaciX Direk gamepadle oynuyor. Oyun içi gördüğü şeylere tepki verip oraya gidiyor.

Bazı arkadaşlar kendisi oynamıyor internetten kesit almıştır diyor. keşki 5 sn inceleseydiniz attığım videoyu adam birebir videoda kendisi oynuyor alın buda bazı kısımlar
19:02
9:50

not : ortada bariz var olabilecek birşeyi niye öyle değildir vardır bir bildiği gibi saçma sapan yorumlarla savunmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.
not 2 : enis kirazoğlu yaklaşık 7 senedir çok severek takip ettiğim kişiliğiyle konuşmasıyla örnek alınacak bir insan en başta belirttiğim gibi bu konuyuda onu eleştirmek amaçlı açmadım korsanmı kullanmış o kısmı merak ettim ve öyle oluşturdum konuyu...

Kendisi 2017 gibi yıllarda maddi durumunun çok iyi olmadığını söylemişti o zamanlarda normal.

Oyun hatalarıyla ünlü olduğundan para vermek istememiş olabilir. Zaten denemek için girmiş. Ayrıca video eski.
Videoda korsan oynamasından daha büyük bir problem var. O da güncellemeler ile hatalar düzeldi mi diye bakmak için oynuyor olması oyunu. Korsan sürümünü indirirken muhtemelen eski bir versiyonunu indirdi bu oyunun. Çünkü çözülen bir kaç hataya denk geliyordu videoda.

O zamanki Enis Kirazoglu çok para kaldirmiyordu. Videomu izleyen kendimi izliyorum gibi saçma içerikler çekiyordu. Yani güncel YouTube içeriklerine ayak uydurup büyümeye çalışıyordu. O yüzden AC Unity'i korsan oynaması normal. Ha aynı yıl atılan başka bir videoda PS4 orijinal AC Unity oynuyordu fakat orada PS4 çalıştığı şirket olan Multiplayer'a aitti.

Geri
Yukarı