Enis Kirazoğlu milyoner olmaya mı çalışıyor?

183206

Megapat
Makaleler
1
Adamın 1 tane bile sponsorsuz videosunu görmedim. Sponsor yoksa video da atmıyor galiba, bekletiyor.
Milyoner falan olmaya çalışıyor galiba, bu kadar fazla reklam yapan bir kanal daha görmedim ben.
İnstagram'da görünce aklıma geldi, size de sorayım dedim. Siz de yaptığı reklamları biraz fazla buluyor musunuz?

Benzer şeyler.
aab.jpg
aac.jpg

Şöyle düşünün, 10.000TL reklam anlaşması yaptım diyelim. Bunun 1.800TL'si KDV olarak devlete gitti. Ardından buradan gider düşülecek ve gelir gelir vergisi ödenecek.

Sonrasında bağkur ödeyecek, damga vergisi ödeyecek, muhasebe ücreti ödeyecek derken milyoner olması için 20-25 yıl reklam geliri biriktirmesi gerekiyor.

Gelir vergisinde ise başka bir saçmalık var, kazandığınız para artıkça girdiğiniz dilim artıyor.

Kısacası milyoner olmak için az reklam gösteriyor 😒

Eskiden videoların arasına sıkıştırırdı çok göze batmazdı reklamları ancak artık neredeyse hepsinde var ve 2-3 dakika falan sürüyorlar. Onu da yargılayamam burda ekmeğinde adam.

Adamın 1 tane bile sponsorsuz videosunu görmedim. Sponsor yoksa video da atmıyor galiba, bekletiyor.
Milyoner falan olmaya çalışıyor galiba, bu kadar fazla reklam yapan bir kanal daha görmedim ben.
Instagram'da görünce aklıma geldi, size de sorayım dedim. Siz de yaptığı reklamları biraz fazla buluyor musunuz?

E ne olmuş yani? Izlemeyin o zaman. Babasının hayrına mı yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı