Enis Kirazoğlu milyoner olmaya mı çalışıyor?

Hayır ama kendi kanalına ağırlık vermesinin multiplayer kanalına zarar verdiğini düşünüyorum. İleride neden bunu dediğimi daha net anlayacaksınız.

Çok anime izlemişsin ama bence de dediğin doğru multiplayer aynı konulu videoyu atmadan önce o atıyor zaten izlenmeleri de multiplayerdan fazla animeyi biraz azalt.

Muhtemelen zaten milyonerdir. Bu kadar ünlü, bu kadar reklam alan bir insanın milyoner olmaması için her gece kulüplerde parayı yemesi lazım yoksa para birikir yani :D

Bunun dışında, neredeyse bütün youtuberlar bu işi para için yapıyor. Ve tabii ün için. Yoksa çok mu zevkli sizce her çeşit oyunu oynayıp hakkında video çekmek falan. Veya genel youtuberların yaptığı işler her zaman zevkli olmuyor. Arkada bir sürü edit falan basit değil. Ama güzel kazanıyorlar. Reklam alması falan çok normal, şahsen reklam izlemeyi hiç sevmiyorum bu yüzden 1-2 dk atlıyorum reklam falan kalmıyor videolarda :D

Ek: Yetkili biri falan varsa YouTube'da her videoda çıkan Hepsiburada ve Trendyol'un iğrenç reklamlarını düzeltsinler artık. Cıvık cıvık konuşup video sesinin iki katı yüksek sesle odayı inletip adeta küfür ettiriyorlar. Anlamıyorum şu reklamlardan etkilenip alışveriş yapan kaç kişi var acaba :D soğutuyor beni, Amazon'u falan tercih etmeye çalışıyorum bir şey alacağımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı