Enis kirazoğlu neden Power Boost PSU kullanıyor?

Enis Kirazoğlu'nun sistemine takılan SSD'ye özel olarak dikkat edilmiştir sorun yaşatmaması için. Gerisi ise normal PowerBoost işte.
Buradakiler gibi marka fan boyu olmadığı için sanırım.
Fanboylukla alakası bile yok en çok sorun çıkaran PSU markaları belli. GamePower, Powerboost Rampage, FRISBY...

PowerBoost Koronavirüs'den daha hızlı yayılmaya başlayan bir salgın hastalık olmaya başladı artık.

Enis kirazoğlu'nun sistemine takılan SSD'ye özel olarak dikkat edilmiştir sorun yaşatmaması için. Gerisi ise normal Power Boost işte.

Sadece Enis değil, wtcn gibi yayıncılarada ondan takmışlar, bilgisayar başında çok fazla saat geçiren ve sistemini sürekli tam güçte çalıştıran birine vermek çok saçma.
Ben bizzat Power Boost PSU değiştirmiş biri olarak söylüyorum, kabloları bile çok aşırı derecede kalitesiz.

Bilmiyorum, yazmıyor. Sonuçta PSU değil mi? 😁 Sonuçta patlıyor mu patlıyor. Resmi bu arada birinden yükleyen sonra atan birinden yükledim.

Kullanalı 3 sene oldu Gamepower 800W 80+ Plus moduler PSU'yu 3 senedir hiç ses yapmadı RTX 2080 ve R5 3600X Full OC'da 4K yıllarca oyun oynadım ne patladı Bitcoin bile yaptım aynı pusuyla...

Kullanalı 3 sene oldu Gamepower 800W 80+ Plus moduler PSU'yu 3 senedir hiç ses yapmadı RTX 2080 ve R5 3600X Full OC'da 4K yıllarca oyun oynadım ne patladı Bitcoin bile yaptım aynı pusuyla...

Teknoloji şans işidir hocam size kalitesiz ürün gelmemiş olabilir ama bu başkasında kalitesiz ürün gelmeyeceğini göstermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı