Enis Kirazoğlu RTX 3080 sistem Powerboost PSU

PSU Tier list üzerinden örnek veren arkadaşları anlayabiliyorum ama daha yeni yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Sistemimde bulunan rampage güç kaynağına herkes C4 değiştir onu diyince. Gidip Seasonic full korumalı 650w 80+ Gold Core GC satın aldım. Stres testi esnasında güç kaynağı 15 dk içersinde yandı. Evet yanlış duymadınız patates oldu.

Şuan aynı işlemi rampage 650W 80+ Bronze güç kaynağına yaptım. 1 saatlik OCCT'den sağ çıktı. Tek sorun Coil Whine oda FPS'i sabitleyince ortadan kalkan bir durum.

Ben bu işte bir sertlik var. Herkes bol keseden atıyormuş gibi gelmeye başladı artık bana.

PSU Tier list üzerinden örnek veren arkadaşları anlayabiliyorum ama daha yeni yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Sistemimde bulunan rampage güç kaynağına herkes C4 değiştir onu diyince. Gidip Seasonic full korumalı 650w 80+ Gold Core GC satın aldım. Stres testi esnasında güç kaynağı 15 dk içersinde yandı. Evet yanlış duymadınız patates oldu.

Şuan aynı işlemi Rampage 650W 80+ Bronze güç kaynağına yaptım. 1 saatlik OCCT'den sağ çıktı. Tek sorun Coil Whine oda FPS'i sabitleyince ortadan kalkan bir durum.

Ben bu işte bir sertlik var. Herkes bol keseden atıyormuş gibi gelmeye başladı artık bana.
Tek cümleyle olayı özetleyeceğim, şanslısın ve sende sorun olmaması ürünü iyi yapmaz. Hadron PSU ile de sorun yaşamazsın belki ama o kadar kalitesiz ki kalitesizliği dünyaya sığmaz.

Geri
Yukarı