Enis Kirazoğlu'nun her videoya sponsor alması

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Sizce de Enis Kirazoğlu sponsorlu video işini abartmadı mı? Neredeyse sponsorsuz olmayan video çekmemeye başladı. 2017 yılından beri her videosunu severek takip ediyorum ama artık sıkmaya başladı bu reklam işi. Bu yılın başında sponsorlukları azaltacağım gibi bir şey demişti ama dün attığı video direkt olarak 4 ürünü tanıtma videosu. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bahsettiğim videoda dislike sayısı her şeyi açıklıyor zaten.

Sponsorluk alsın. Almasın demiyorum ama aşırı derecede abartmasın.

Sizce de Enis Kirazoğlu sponsorlu video işini abartmadı mı? Neredeyse sponsorsuz olmayan video çekmemeye başladı. 2017 yılından beri her videosunu severek takip ediyorum ama artık sıkmaya başladı bu reklam işi. Bu yılın başında sponsorlukları azaltacağım gibi bir şey demişti ama dün attığı video direkt olarak 4 ürünü tanıtma videosu. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bahsettiğim videoda dislike sayısı her şeyi açıklıyor zaten.

Sponsorluk alsın. Almasın demiyorum ama aşırı derecede abartmasın.
Yani oyuncu ekipmanları ve bilgisayar sponsorları iyi di ama olta ve koşu şeyini atması garibime geldi. Galiba sınırlı bir para alıyor çünkü bir video için 10-8 saat uğraştığını söylemişti.

Her videoya sponsorluk alması çok normal bir durum. Adam bu işi para kazanmak için yapıyor elbette sponsor almalı ama videoların daha iyi olması için azaltılmalı mı bence azaltılmalı. Fakat dediğim gibi bu adam işe para için başladı ve onun için yapıyor. Ona göre yorumlamalıyız. Zaten videolarını bölüm bölüm ayırdığı için reklamları direkt atlayabiliyoruz. O yüzden bence çok sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı