Enis Kirazoğlu'nun kardeşi neden hiç konuşmuyor?

Fatalis

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Sırf konu açmak için konu açmışım gibi görülebilir ama nedendir bilmiyorum, gerçekten merak ettiğim bir konu bu, Enis Abinin birçok videosunu izledim ve kardeşinin konuştuğu bir video hatırlamıyorum, acaba konuşmasıyla ilgili bir sorun mu var yoksa bilerek yaptıkları bir şey mi merak ediyorum, bilen var mı acaba? Pek mimik değiştiren bir karakter de değil kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf konu açmak için konu açmışım gibi görülebilir ama nedendir bilmiyorum, gerçekten merak ettiğim bir konu bu, enis abinin birçok videosunu izledim ve kardeşinin konuştuğu bir video hatırlamıyorum, acaba konuşmasıyla ilgili bir sorun mu var yoksa bilerek yaptıkları bir şey mi merak ediyorum, bilen var mı acaba? Pek mimik değiştiren bir karakter de değil kendisi.

Bu komik olsun diye öyle duruyor Enis Kirazoğlu kardeşiyle dalga geçebilecek türden bir insan değil düşünsenize dalga geçmek için kardeşine bir takım sorular soramaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Enis Kirazoğlu'nun kendisine bu konuyla ilgili olmasa dahi 2 kere mesaj göndermeyi denedim farklı zamanlarda, birisi mizahtı, birisi ise sevdiği bir oyunla ilgiliydi ancak ikisinde de görüldü alamadım (Instagram adresi üzerinden) ve daha önce Enis abi bu konu hakkında başka bir videosunda konuşmuştur, altını çizmiştir de ben görmemişimdir diye buraya sormak istedim. Belki herhangi bir sosyal medya hesabından bile benim bu sorumu yanıtlamış olabilir ancak her zaman, her yerden takip etmem mümkün değil, Instagram hesabını güncel olarak kullanıyor günde en az 3 statü paylaşıyor ancak demek ki tonlarca mesaj geliyor ve beni göremiyor mantıklı değil mi?

Burası "konu dışı" forumu, istersem "tüylü şeftali mi tüysüz şeftali mi" diye konu açarım, benim konu sayım 4.000 olunca 5.000 olunca ödül almıyorum emin olabilirsiniz, Recep abiden bana bir para geliri söz konusu değil konu açtıkça. Gerçekten merak etmiş olmasam klavyemi yorup konu açacak değilim lakin yeni yeni merak ettiğim bir husus değildi uzun zamandır takip ediyorum kendisini.

Enis Kirazoğlu'nun kendisine bu konuyla ilgili olmasa dahi 2 kere mesaj göndermeyi denedim farklı zamanlarda, birisi mizahtı, birisi ise sevdiği bir oyunla ilgiliydi ancak ikisinde de görüldü alamadım (Instagram adresi üzerinden) ve daha önce enis abi bu konu hakkında başka bir videosunda konuşmuştur, altını çizmiştir de ben görmemişimdir diye buraya sormak istedim. Belki herhangi bir sosyal medya hesabından bile benim bu sorumu yanıtlamış olabilir ancak her zaman, her yerden takip etmem mümkün değil, Instagram hesabını güncel olarak kullanıyor günde en az 3 statü paylaşıyor ancak demek ki tonlarca mesaj geliyor ve beni göremiyor mantıklı değil mi?

Burası "konu dışı" forumu, istersem "tüylü şeftali mi tüysüz şeftali mi" diye konu açarım, benim konu sayım 4.000 olunca 5.000 olunca ödül almıyorum emin olabilirsiniz, Recep abiden bana bir para geliri söz konusu değil konu açtıkça. Gerçekten merak etmiş olmasam klavyemi yorup konu açacak değilim lakin yeni yeni merak ettiğim bir husus değildi uzun zamandır takip ediyorum kendisini.

Dediklerine katılıyorum artık ben bile bu sert çıkışan insanlara küfür edecek raddeye geldim her şeyi sorguluyorlar küfür eder gibi çıkışlarda bulunuyorlar oysaki onları alakadar eden bir durum yok.

Geri
Yukarı