Enpara.com banka kartı mı?

Enpara, QNB Finansbank'ın alt markası gibi diyebiliriz. Banka kartı alırsan evet dediğin gibi, ama kredi kartı da alabiliyorsun. Bu banka tamamıyle dijital. Ek hiç bir ücret kesinti yapmaması ise harika bir özelliği. Şu ana kadar 500 TL kardayım sırf enpara ile transfer işlemleri yaptığım için.

Enpara QNB Finansbanka ait bir dijital banka. Papara'dan farkı ise Papara dijital finansal hizmet ve ön ödemeli kart sunuyor ancak Enpara gibi bir bankaya bağlı değil.

Enpara.com bir web sitesi, Enpara bir banka, Enkard bu bankanın verdiği banka kartı.
Enpara, QNB Finansbank'ın alt markası gibi diyebiliriz. Banka kartı alırsan evet dediğin gibi, ama kredi kartı da alabiliyorsun. Bu banka tamamıyle dijital. Ek hiç bir ücret kesinti yapmaması ise harika bir özelliği. Şu ana kadar 500 TL kardayım sırf enpara ile transfer işlemleri yaptığım için.
Az önce siteye girdim ve enparalı ol kısmından yanlış anlaşılmadan dolayı başvuruda bulunmuş oldum yani kredi kartı başvurusunda mı bulunmuş oluyorum?

Az önce siteye girdim ve enparalı ol kısmından yanlış anlaşılmadan dolayı başvuruda bulunmuş oldum yani kredi kartı başvurusunda mı bulunmuş oluyorum?
Hayır müşteri başvurusu o, tüm bilgileri doğru girdiysen papara gibi çalışan bi banka kartı teklif ederler ya da yollarlar maksimum bu yani.

Hayır müşteri başvurusu O, tüm bilgileri doğru girdiysen Papara gibi çalışan bir banka kartı teklif ederler ya da yollarlar maksimum bu yani.

Yani sadece üyelik başvurusunda bulunmuş oldum ve üyeliğim onaylanırsa ondan sonra isteğe bağlı kart talebinde bulunacağım doğru mu anladım.

Geri
Yukarı