Enstrüman mikrofon önerisi

Ben gitar piyasasını takip etmiyorum senelerdir. Bir fender meksika stratım var lazım olunca onunla hallediyorum. Açıkçası Floyd Rose zaten hakim olduğum bir konu değil. En son 20 sene önce cortx6 vardı bende o kadar ilişkim.

@Single_factor Gitardan anlar o tavsiye verebilir sana.

Ben gitar piyasasını takip etmiyorum senelerdir. Bir fender meksika stratım var lazım olunca onunla hallediyorum. Açıkçası Floyd Rose zaten hakim olduğum bir konu değil. En son 20 sene önce cortx6 vardı bende o kadar ilişkim.

Hocam hallettim taktım bilgisayara mikrafon girişine pembeye taktım pedalı da fakat şöyle bir şey var şimdi ne yapacağım onu düşünüyoruım :D

Diğer hocamın tavsiyelerini ve görüşlerini bekliyorum.

Hocam hallettim taktım bilgisayara mikrafon girişine pembeye taktım pedalı da fakat şöyle bir şey var şimdi ne yapacağım onu düşünüyoruım :D
987 kere maviye tak dedim pembeye mi taktın bozdun işte patlayacak şimdi bilgisayarın :)

Bak
Mavi Line in
Pembe Mic in

Eğer varsa maviye tak oradan daha temiz ses alırsın.

reaperin.png

Senin ses kartın on board olduğu için seçenekler farklı çıkacaktır önce kırmızıya bas kanalı armla sonra oradan uygun girişi seç. Temiz ses geliyorsa Fx buttonundan kanala guitar rig vs. artık ne varsa ekle kurcala:)

987 kere maviye tak dedim pembeye mi taktın bozdun işte patlayacak şimdi bilgisayarın :)

Bak
Mavi Line in
Pembe Mic in

Eğer varsa maviye tak oradan daha temiz ses alırsın.

Eki Görüntüle 804460
Senin ses kartın on board olduğu için seçenekler farklı çıkacaktır önce kırmızıya bas kanalı armla sonra oradan uygun girişi seç. Temiz ses geliyorsa Fx buttonundan kanala guitar rig vs. artık ne varsa ekle kurcala:)
Hocam cidden zarar görür mü :D

Hocam taktım maviye daha güzel geldi ses fakat o dip gürültü var pedalın ara kablosu çok kaliteli değil zaten yenisini alıcaktım MXR DCP06J Pedal Ara Kablosu (15 cm) | doremusic bu iş görür mü
Ne oldu kıvranıyordun kaç gündür yok bozulur yok patlar diye :)

İş görür o kablo sıkıntı yok. Bilgisayarının giriş seviyesini ve pedalının veya amfinin çıkış seviyesini ayarlaman lazım dip gürültüsünü minimuma indirmen için.

Gitar>Pedal>Bilgisayar
Gitar>Amfi>Bilgisayar
Gitar>Pedal>Amfi>Bilgisayar artık deneyerek bulacaksın en temiz sesi bu kombinasyonları dene.

Bilgisayarın giriş seviyesini düşük tut amfi ve pedaldan yükselt gerektiği kadar.

signallevel.png

Şuralardan yapılır o ayarlar artık kurcala bul kendin :)

c
Ne oldu kıvranıyordun kaç gündür yok bozulur yok patlar diye :)

İş görür o kablo sıkıntı yok. Bilgisayarının giriş seviyesini ve pedalının veya amfinin çıkış seviyesini ayarlaman lazım dip gürültüsünü minimuma indirmen için.

Gitar>Pedal>Bilgisayar
Gitar>Amfi>Bilgisayar
Gitar>Pedal>Amfi>Bilgisayar artık deneyerek bulacaksın en temiz sesi bu kombinasyonları dene.

Bilgisayarın giriş seviyesini düşük tut amfi ve pedaldan yükselt gerektiği kadar.

Eki Görüntüle 804520
Şuralardan yapılır o ayarlar artık kurcala bul kendin :)
Hocam plugini nasıl kullanacağım yani kullanabilecek miyim pedal açıkken
Yoksa cleane mi almam laızm

Yeni konular

Geri
Yukarı