Çözüldü Entegre Grafik kartı belleğini Regedit ile arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarımda Advanced BIOS kilitli muhtemelen. Regedit yöntemi olmadı. Ya da bir şeyleri yanlış yaptım. Denediğinizde çalışan bir yöntem var mı?

Bu arada performans artışı olmaz diyecekler gelecek muhtemelen. Ben sadece arttırmak istiyorum. Performansını kendin deneyimleyeyim.

VRAM arttırma değil, ayrıma galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bak.

Bu arada benim bildiğim ihtiyacı olunca PC otomatik olarak RAM'i kullanır. Biz burada ne için uğraşıyoruz? Yeni aklıma geldi kusura bakmayın. :D

Bunu sana sormak lazım, deniyoruz işte bir şeyler neyse zevkli oluyor devam...
Olmuyor ben denedim. Olsa bile 1 FPS oynar maksimum. Fazla bir etkisi yok. RAM gidiyor oradan her türlü performans dengeleniyor. RAM düşüyor ama VRAM artıyor ne olur, sıfır.
Hocam tamam, muhtemelen fayda sağlamıyor ama en azından 256 MB ayırmak istiyorum. ETS2 13 yerine 15 FPS gelse de razıyım. İnternette ne kadar arattıysam da bulamadım. :(
IMG_20210419_225205.jpg

Şöyle bir menü var ama ayarlar yine yok.

Hocam tamam, muhtemelen fayda sağlamıyor ama en azından 256 MB ayırmak istiyorum. ETS 2 13 yerine 15 FPS gelse de razıyım. İnternette ne kadar arattıysam da bulamadım. :(

Peki sen istedin al bakalım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Faydası olursa yaz. Bakalım biz mi yanlışız yoksa başkaları mı doğru?

Teşekkür ederim deneyeceğim.

Bu arada dediğiniz gibi FPS artışı sağlamayacak muhtemelen ama en azından denemek isterim. 😁

Çözüm ver, çözüm. 2 olsun bir bakayım 2 olunca ne değişecek?
Çözüm 2 olunca bir şey değişmiyor. Ödül 10 çözümden sonra geliyor galiba. Eğer yöntem işe yararsa tabi ki veririm. :)
1618863190733.png

Yine işe yaramadı. Galiba benim kartta yapılmıyor diyeceğim ama internette yapanlar var. Acaba bir sorun mu var?

@Silinen üye

Yeni konular

Geri
Yukarı