Çözüldü Entegre Grafik kartı belleğini Regedit ile arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarımda Advanced BIOS kilitli muhtemelen. Regedit yöntemi olmadı. Ya da bir şeyleri yanlış yaptım. Denediğinizde çalışan bir yöntem var mı?

Bu arada performans artışı olmaz diyecekler gelecek muhtemelen. Ben sadece arttırmak istiyorum. Performansını kendin deneyimleyeyim.

VRAM arttırma değil, ayrıma galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bak.

Bu arada benim bildiğim ihtiyacı olunca PC otomatik olarak RAM'i kullanır. Biz burada ne için uğraşıyoruz? Yeni aklıma geldi kusura bakmayın. :D

Bunu sana sormak lazım, deniyoruz işte bir şeyler neyse zevkli oluyor devam...
Her ikisini de dene hangisi tutarsa. Ben ilkte yaptığım için pek bilemiyorum.

Bayağı fark varmış o zaman. Allah kurtarsın. Ben HD 4400'e sövüyorum o nasıldır, Allah bilir.
HD 4000 da beter sayılmaz. 2000 bile olduğu için. :D

Gerçi hepsi aşağı yukarı aynı muhtemelen ama 5000 serisi güzeldir bence. 😄

GT 710 falan en güzeli. Gerçi ben GT 1030 civarı kart alacağım. Akacağım mis gibi 3 ay tatilde.
i5 2400 varmış bizde haberim yokmuş. Yılların sürprizi.
Ben GT 600 serisine de razıyım. :D

Bu arada ilk videodaki iki adımı da denedim sonuç aynı. Ve Driver güncelledim. Var mı başka bir fikir? :D

Ben GT 600 serisine de razıyım. :D

Bu arada ilk videodaki iki adımı da denedim sonuç aynı. Ve Driver güncelledim. Var mı başka bir fikir? :D
Masaüstüne geç aga, bu laptobu bir hocaya sat, masaüstü al. Sen ETS 2'de FPS almak istedikçe güncelleme yayınlıyorlar FPS azalıyor, @SON İ3 BÜKÜCÜ uğraşma hocam sen de gece gece, zaten laptop, ama ısınan laptop.

Artı -1 Eksi
Masaüstüne geç aga, bu laptobu bir hocaya sat, masaüstü al. Sen ETS 2'de FPS almak istedikçe güncelleme yayınlıyorlar FPS azalıyor, @SON İ3 BÜKÜCÜ uğraşma hocam sen de gece gece, zaten laptop, ama ısınan laptop.
Laptopumdan memnunum. Şu an bu fiyata satsam yine adam akıllı PC alamam. Oyun performansı dışında gayet güzel.

Dokunmatik ekran özelliğini beğenmiştim alırken. :)
1618866279699.png

Uğraşma hocam sen de gece gece.

Hocam deniyoruz işte, bir cacık olmayacağını biliyorum ama belki bir şeyler olur.

Laptopumdan memnunum. Şu an bu fiyata satsam yine adam akıllı PC alamam. Oyun performansı dışında gayet güzel.

Bu laptopu 2000'e falan satsan sana APU toplarız aslında. Şimdi nasıl 2000'e gitsin diyorsun, en çöp laptop 1500 olmuş. 2000'den fazla bile edebilir bu laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı