Entry oynayamıyorum

hayat sıkıcı

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar TR'deki herkes entry kilitlemeyi çok sever Reyna Jett gibi ama ben hiç sevmiyorum. Birisi Reyna veya Jett kitlediğinde oyundan soğuyasım geliyor aslında alınması lazım ama ben sevemiyorum. Cypher alıp 30 vuruyorum Reyna'yla zar zor 15 20 vuruyorum bu neden oluyor?

Arkadaşlar TR'deki herkes entry kilitlemeyi çok sever Reyna Jett gibi ama ben hiç sevmiyorum. Birisi Reyna veya Jett kitlediğinde oyundan soğuyasım geliyor aslında alınması lazım ama ben sevemiyorum. Cypher alıp 30 vuruyorum Reyna'yla zar zor 15 20 vuruyorum bu neden oluyor?

İnsanların oynayışı seni etkilemesin, Low eloysan insanları mutele oyununa bak, ne istiyorsan öyle oyna daha iyi motive şekilde oynarsın.

Side açmakta zorlanıyorsundur. Arkaplanda oyunu analiz edip taktiksel oynamak sana göre gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı