CS:GO'yu istediğim kadar iyi oynayamıyorum

swarovski56

Decapat
Arkadaşlar bu bir teknik destek isteyen konu değil ama neyim var bilmiyorum. Bazen o kadar iyi oynuyorum ki; vay canına inanılmazım diyebiliyorum. Ama bu sadece bazen oluyor. Ekipmanlarım çok iyi onları hak ettiğimi düşünmüyorum yani imkanı olmayan başka insanlar bu ekipmanlara sahip olsa eminim harikalar yaratabilir. Bir tek internetim biraz kötü onun dışında neden böyle oynuyorum bilmiyorum yani birçok ayarı da denedim 1024x768 blackbars yaptım, 1280x960 yaptım, düz 1024x768 yaptım ancak bu ayarlar bile yardımcı olmadı. Renk filtresi yaptım ilk gün harikaydı inanılmaz yardımcı oldu ama şimdi yine vasatım. 144 Hz. Monitörüm, mekanik bir klavyem, harika bir Mouse'um güzel bir bilgisayarım var. Yüksek hassasiyet denedim olmadı düşük hassasiyet denedim olmadı ne yapsam olmuyor hep ilk denediğim başka ayarlar oluyor ve işte bu sonunda buldum diyorum ama ne yazık ki 1-2 maç sonra yine vasat oluyorum. Benim sorunum ne? Efsanevi Kartal'a kadar çıkabildim. Ana silahım AWP. Kısacası dürbün oyuncusuyum.

İlla iyi oynayacaksınız diye bir şey yok taktiksel oynayıp takımına destek olman bile yeterli. Eğer CS:GO'yu hala iyi oynayamıyorsanız yeteneğiniz yok demek ki.

Yani imkanı olmayan başka insanlar bu ekipmanlara sahip olsa eminim harikalar yaratabilir.

Haklisin. 30 FPS 640x480 çözünürlük Master Guardian 1.

Aim çalış. Sık sık hassasiyet değiştirme. Kas hafızanın alışması lazim. Bilek mi yoksa kol oyuncusu musun ona göre hassasiyet ayarla. Mac izle. Bomba çalış. Oyun aklını geliştir.

Arkadaşlar bu bir teknik destek isteyen konu değil ama neyim var bilmiyorum. Bazen o kadar iyi oynuyorum ki; vay canına inanılmazım diyebiliyorum. Ama bu sadece bazen oluyor. Ekipmanlarım çok iyi onları hak ettiğimi düşünmüyorum yani imkanı olmayan başka insanlar bu ekipmanlara sahip olsa eminim harikalar yaratabilir. Bir tek internetim biraz kötü onun dışında neden böyle oynuyorum bilmiyorum yani birçok ayarı da denedim 1024x768 blackbars yaptım, 1280x960 yaptım, düz 1024x768 yaptım ancak bu ayarlar bile yardımcı olmadı. Renk filtresi yaptım ilk gün harikaydı inanılmaz yardımcı oldu ama şimdi yine vasatım. 144 Hz. Monitörüm, mekanik bir klavyem, harika bir Mouse'um güzel bir bilgisayarım var. Yüksek hassasiyet denedim olmadı düşük hassasiyet denedim olmadı ne yapsam olmuyor hep ilk denediğim başka ayarlar oluyor ve işte bu sonunda buldum diyorum ama ne yazık ki 1-2 maç sonra yine vasat oluyorum. Benim sorunum ne? Efsanevi Kartal'a kadar çıkabildim. Ana silahım AWP. Kısacası dürbün oyuncusuyum.

Öncelikle CS:GO sadece aimden ibaret olan bir oyun değildir bir takım oyunudurbunun için aim gerekli ama takımına farklı yollarla da yardımcı olabilirsin mesele iyi bombalar fırlatıp takımının yolunu açabilirsin terorist takımında bombacı mülayim olabilirsin ama yok ben illa aim istiyorum diyorsan oyuna başlamadan önce mouse u kuru bezle veya ıslak bezle sil mouse un bulunduğu yerde herhangi bireşya olmasın çünkü bazen 360 falan atacağın olursa mouse un dönmemesi seni sinir krizine sokabilir ve rekabet girmeden önce botlarla ısınabilirsin.

Arkadaşlar e-sporcu olmak gibi bir hedefim yok ama bir hobim var ve onu yaparken eğlenmek istiyorum. Zaten çok şükür iyi bir işim ve ailem var.

O zaman yapman gerekenler şunlar:

Oyuna girince rahat oynamalısın. Sinirlendiğin an ne zevk alırsın ne de iyi oynarsın. Boş zamanlarında aim çalışabilirsin. YouTube da Furiousss isimli kanalda aim çalışma programı var. Kısa olanı yapabilirsin. Yine boş zamanlarında e-spor maçı izleyerek taktik öğrenebilirsin. Nerede durman, nasıl bomba atman gerektigini vs. bunları yaparsan ve güzel ekipman ve sistemin varsa yuksek ranklara çıkabilirsin.

Bu bilgisayarı hak etmiyorum çok saçma geldi. Paranız ile o ekipmanları aldıysanız sonuna kadar hak ediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı