Epic Cash mining nedir?

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba arkadaşlar, Minerstat'ta gördüğüme göre Epic Cash Mining diye bir sistem gördüm, ve hiç fena ücret vermiyor, ancak, internette çok bilgi bulamadım. Bilgisi olan var mı?

@Satanay, hocam aklıma siz geldiniz. RX 5700 için günlük 10 dolar teklif ediyor bu sistem.

ETH'ye göre 2 kat daha karlıymış ama nasıl olduğunu anlamadım. Büyük ihtimalle yüksek para çekme limiti veya belirli handikapları vardır. Yoksa millet ETH'yi bırakıp Epic cash kazımına başlardı diye düşünüyorum.

ETH'ye göre 2 kat daha karlıymış ama nasıl olduğunu anlamadım. Büyük ihtimalle yüksek para çekme limiti veya belirli handikapları vardır. Yoksa millet ETH'yi bırakıp Epic cash kazımına başlardı diye düşünüyorum.
Ben de anlamadım, ama kar durumu çok güzel gözüküyor. Bir bilgi de bulamadım.
An itibariyle RX 5700 için günlük 13 dolar teklif ediyor.
Düzenleme: 17.41 dolar oldu.

Son düzenleme:
Adını dahi duymadım. Sitesi nedir, nereden kâr-zarar oranı hesaplanıyor, gerekli linklere atarsanız bir göz atayım.
Günlük 20 dolara çıktı, baya eskiden varmış aslında. Forumları bile varmış.

Kendi siteleri: https://epic.tech/mining/

Bu da nasıl yapılır adlı yazıları: Epic Cash Mining Tutorial (Windows)

Ben denedim ama sunucuya bağlanma hatası alıyorum, bir şeyi yanlış yaptım her halde. Minerstat yalan söylemez herhalde, eğer öyleyse Binance vs. bırakıp direkt geçerim vallahi :D.

Son düzenleme:
Günlük 20 dolara çıktı, baya eskiden varmış aslında. Forumları bile varmış.

Kendi siteleri: Mining | EPIC PRIVATE INTERNET CASH

Bu da nasıl yapılır adlı yazıları: Epic Cash Mining Tutorial (Windows)

Ben denedim ama sunucuya bağlanma hatası alıyorum, bir şeyi yanlış yaptım her halde. Minerstat yalan söylemez herhalde, eğer öyleyse Binance vs. bırakıp direkt geçerim vallahi :D.
Şu sıralar müsait değilim, bu gece ya da yarına araştıracağım. Yapmayı başarırsanız ya da herhangi bir şey öğrenirseniz buraya yazın ben de bakarım.

Ama her şeyden önce benim anlamadığım Ethash kazım değerleri ile Epic Cash kazım değerleri aynı olmayabilir. Kartınızın Epic Cash için getirdiği gelire nereden baktınız?

Son düzenleme:
Şu sıralar müsait değilim, bu gece ya da yarına araştıracağım. Yapmayı başarırsanız ya da herhangi bir şey öğrenirseniz buraya yazın ben de bakarım.

Ama her şeyden önce benim anlamadığım Ethash kazım değerleri ile Epic Cash kazım değerleri aynı olmayabilir. Kartınızın Epic Cash için getirdiği gelire nereden baktınız?

Buradan baktım. 22.80 dolar günlük diyor, şaıka gibi. RX 5700 XT için göstermiyor bunu. RX 5700 için. Eğer böyleyse şahane bir rakam, hemen geçeceğim, ama detaylı bir kurulum kılavuzu göremedim.

Geri
Yukarı