Epic Cash mining nedir?

Minerstat kar anlamında herhangi bir kar payı göstermiyor. Normalde tüm pool'ların kar payını da hesaplarken, Epic Cash'te hesaplamıyor. İlginç bir şekilde pay da almıyorlar demek. Bu işte yeni değiller ama, haklarında çok bir bilgi yok. Trustpilot'u sorguladım, herhangi bir şikayet göremedim. Sadece ben yapamadım gitti. Günlük 22.30 dolar gerçekten çok iyi para.

Yapabilen varsa, anlatırsa çok mutlu olurum gerçekten.

10 gün yapsam zaten kartın parasının yarısı çıkıyor. Çok güzel para. Yapmayı başaran olur diye takipteyim.

10 gün yapsam zaten kartın parasının yarısı çıkıyor. Çok güzel para. Yapmayı başaran olur diye takipteyim.
Gün için 7'den başladı, git gide Minerstat'ta değer arttı. Şu an 23 dolar oldu. Bir başaran çıksın :D.

Bu arada, şöyle bir nasıl yapılır makalesi buldum. Eğer yapmayı denemek isteyen varsa bakabilir.

Son düzenleme:
Minerstat kar anlamında herhangi bir kar payı göstermiyor. Normalde tüm pool'ların kar payını da hesaplarken, Epic Cash'te hesaplamıyor. İlginç bir şekilde pay da almıyorlar demek. Bu işte yeni değiller ama, haklarında çok bir bilgi yok. Trustpilot'u sorguladım, herhangi bir şikayet göremedim. Sadece ben yapamadım gitti. Günlük 22.30 dolar gerçekten çok iyi para.

Yapabilen varsa, anlatırsa çok mutlu olurum gerçekten.
Sistemi kapatmışlar. Discord sunucularına girip kontrol edebilirsin. Kimse yapamıyor şuan.

Buradan baktım. 22.80 dolar günlük diyor, şaıka gibi. RX 5700 XT için göstermiyor bunu. RX 5700 için. Eğer böyleyse şahane bir rakam, hemen geçeceğim, ama detaylı bir kurulum kılavuzu göremedim.
Yolladığınız linkte de herhangi bir Epic Cash ibaresi görmedim. Yine de eminseniz, deneyin deneyimlerinizi paylaşın hocam. Yarın detaylıca araştırırım ben de.

Yolladığınız linkte de herhangi bir Epic Cash ibaresi görmedim. Yine de eminseniz, deneyin deneyimlerinizi paylaşın hocam. Yarın detaylıca araştırırım ben de.
Muhtemelen minerstat'in ufak bi hatasi oldu diye dusunuyorum. Tamam, minerstat yalan soylemez belki ama internet sunuculari vs hatalara acik seyler...

Şimdi kalkmış görünüyor. Çok üzücü oldu. 23 doları görmüştüm en son. Evde çoşkuluyken bam, gitmiş :/.

Bu arada, Binance 5 dolar falan vermiyor. Günlük 49-50 ile kazıyorum. 30-32₺ veriyor. 3.5 küsür dolar ediyor. Sizce ethermine'ye mi geçmeli, 2 haftada bir veriyor. Tek endişem ETH değerinin gidişatından dolayı paranın beklerken az gelme ihtimali.
Muhtemelen Minerstat'in ufak bir hatasi oldu diye dusunuyorum. Tamam, minerstat yalan soylemez belki ama internet sunuculari vs hatalara acik seyler...
Muhtemelen dediğiniz gibi oldu.

Merhaba, Epic Cash 12 Mart'ta Grin'den miras aldığı Mimblewimble kodlarından gelen bir açık dolayısıyla saldırıya uğradı. Saldırgan ağa enjekte ettiği ve miktarı tam olarak bilinmeyen sahte Epic'leri ViteX borsasında hunharca satışa başladı. O tarihten sonra 2.8 milyon Epic satıldı. Kaçı saldırgana aitti ve gerçekte ne kadar enjekte etti bilinmiyor. 18 Mart'ta bir Grin geliştiricisi söz konusu açığı duyurunca ViteX'te ticaret, yatırma ve çekme askıya alındı. Bug yamandı ve rollback ile ağ geri alındı. Tüm bu madencilik duraksaması ve fiyatın sabit kalması buna bağlıydı. Sorun tamamiyle giderildi ve bir kaç haftadır her şey olması gerektiği gibi yolunda gidiyor. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız Epic Cash'in resmi telegram gruplarına katılabilirsiniz. Epic Cash tamamen açık kaynak kodlu ve gönüllü bir projedir. Ben de bu bağlamda ülkemizde tanıtmak ve bir topluluk oluşturmak adına gönüllü olarak destek oluyorum. Bunun için bir de Türkçe kanalı kurduk. Yabancı dil sorunu olanlara yardımcı olabilmek adına.
Herkese saygılarımı sunarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı