Çözüldü Epic Games 0x000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FranKK

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem yeni İtopya'dan aldım, Windows 10 Pro 64 Bit var ne yapmam lazım? Bazı denemelerden sonra program açılıp kendini güncelledi ancak sonra tekrar aynı hatayı verdi. Sonuç olarak çözüm arıyorum hala. Programı silerken bile aldım hatayı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu dosyayı silin: C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Sonra bu aracı indirip çalıştırın:

Rapor oluşturup paylaşın:

Çözüm
Teşekkürler, bu dosyadan dolayı olduğunu anladığınız kısım neresi log klasöründe, öğretme şansınız varmı?

Teşekkürler, bu dosyadan dolayı olduğunu anladığınız kısım neresi log klasöründe, öğretme şansınız var mı?

xinput1_3.dll dosyası çeşitli sistem klasörlerinde eksik gözüküyordu. 0xc000007b hatası da DLL'nin gerekli paketiyle kurulmadığı, el ile System32 veya SysWOW64'e uyumsuz mimaride DLL kopyalanmasıyla oluşan bir durum genellikle.

xinput1_3.png

Dosya System32 klasörüne düzgün yüklenmemiş. Bu dosyayı silip doğru bir şekilde gerekli paketi ile kurduğumuzda sorun çözüldü.

xiput1_3.png

Daha fazlası için de bu rehber konuyu inceleyebilirsiniz:

Son düzenleme:
xinput1_3.dll dosyası çeşitli sistem klasörlerinde eksik gözüküyordu. 0xc000007b hatası da DLL'nin gerekli paketiyle kurulmadığı, el ile System32 veya SysWOW64'e uyumsuz mimaride DLL kopyalanmasıyla oluşan bir durum genellikle.

Eki Görüntüle 1451908

Dosya System32 klasörüne düzgün yüklenmemiş. Bu dosyayı silip doğru bir şekilde gerekli paketi ile kurduğumuzda sorun çözüldü.

Eki Görüntüle 1451900

Daha fazlası için de bu rehber konuyu inceleyebilirsiniz:

Çok teşekkürler ilgi ve alakanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı