Epic Games 2021 yılında bedava oyun vermeye devam edecek mi?

Vermezse bitecek ki zaten. Dürüst olalım hangimiz Epic'ten oyun almak için Epic Games hesabı açtık? (Fortnite ve exclusive oyunlar hariç onlar zorunluluk)

Doğru diyorsunuz aslında çoğumuzun hesap açmasının sebebi ücretsiz verilen oyunlar oldu ama ben şahsen platform ayırt eden bir insan değilim nerede daha uygun fiyatlı bulursam oradan almayı tercih ediyorum genelde. Ama tabii rekabet olması bizim işimize gelir hocam her zaman.😄

Epic Games özellikle GTA 5'ten sonra her hafta bedava oyun dağıttı. Bazıları gayet kaliteli bazıları indie denilecek sınıfta.

Bence bu yıl her hafta değil de belirli aralıklarla oyun dağıtırlar. Artık adlarını iyice duyurdular haftalık bedava oyunları ile.

Epic Games özellikle GTA 5'ten sonra her hafta bedava oyun dağıttı. Bazıları gayet kaliteli bazıları indie denilecek sınıfta.

Bence bu yıl her hafta değil de belirli aralıklarla oyun dağıtırlar. Artık adlarını iyice duyurdular haftalık bedava oyunları ile.

GTA V'ten önce de haftalık olarak dağıtıyorlardı hocam ama çoğu insan GTA V sayesinde Epic Games'in adını duymuş oldu. Çok büyük reklam yapmış oldular.

Odyssey, Origins, RDR 2 gibi oyunları Epic'ten alıp oynadım ben. Bedava oyun vermese bile ara ara verdiği 60 TL kuponlar bile onları bir seçenek yapmaya yeter de artar diye düşünüyorum.

Eder. Demin 200 liraya inen RDR2'yi 60 liralık kuponla beraber 140 liraya aldım. 5 sene sonra ücretsiz olursa şaşırmayın. Epic Games şu arayüzünü iyileştirse Steam için ciddi sıkıntı yaratır. Hadi eyvallah.

GTA V'ten önce de haftalık olarak dağıtıyorlardı hocam ama çoğu insan GTA V sayesinde Epic Games'in adını duymuş oldu. Çok büyük reklam yapmış oldular.
Ah doğru ya unutmuşum pardon GTA V öncesinde de dağıtıyorlardı.

Gerçekten büyük reklam yaptılar. Adını bilmeyen kalmadı. Üstelik dağıttıkları 60 TL'lik kupon da harika. İndirim+Kupon ikilisi ile 20 TL gibi komik bir rakama bir çok AAA oyun alınabiliyor.

Eder. Demin 200 liraya inen RDR2'yi 60 liralık kuponla beraber 140 liraya aldım. 5 sene sonra ücretsiz olursa şaşırmayın. Epic Games şu arayüzünü iyileştirse Steam için ciddi sıkıntı yaratır. Hadi eyvallah.

Aynen öyle kuponlar sayesinde birçok oyun çok uygun fiyatlara alınabiliyor. Ama bazı insanlar buna rağmen platform fanboyluğu yapmaya devam ediyor. Epic Games'in sadece arayüz olarak gelişmeye ihtiyacı var bence hocam.

Geri
Yukarı