Epic Games 60 TL kupon sepette uygulanmıyor

Cpt Price

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H MB
AMD Ryzen 5 5500 4.2 Ghz CPU
Sapphire Nitro RX 6700 10 GB GPU
XPG Gammix D30 2x8 GB RAM
Apacer AS2280P4 512GB SSD
Arkadaşlar merhaba. Epic Games'ten 707 TL tutarında bir alışveriş yaptım ve 60 TL'lik kuponun uygulanmadığını fark ettim. Ne önerirsiniz acaba? İade edip tekrar alayım diyorum ama iade kaç günde hesabıma geçer bilginiz var mı? Ya da daha önce bu konuda deneyimi olan.

Dosya Ekleri

• 20211217_120308.jpg
    20211217_120308.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 153
Arkadaşlar merhaba. Epic Games'ten 707 TL tutarında bir alışveriş yaptım ve 60 TL'lik kuponun uygulanmadığını fark ettim. Ne önerirsiniz acaba? İade edip tekrar alayım diyorum ama iade kaç günde hesabıma geçer bilginiz var mı? Ya da daha önce bu konuda deneyimi olan.
Karttan karta değişiyor benim paparama 3 günde iade edildi.

En fazla 1 hafta içinde iade etmesi lazım bence iade edin.
240 TL az para değil boşuna fazladan 240 TL vermeye gerek yok.

Sepette kuponu seçmek gerekiyordu sanırım. Sonrasında kaç oyun 80₺ üzerinde ise o kadar kupon ekliyordu otomatik. İade edin indirimler bitmeden gelir her türlü.

İadelerin geçmesi uzun sürüyor indirimi yüksek ihtimal kaçırırsınız. Ama oyunlara 700TL'yi topluca vermeyi göze almışsınız gibi bence çokta dert değil.

@Cpt Price Kupon tek seferlik değil mi? Resimde gördüğüm kadarıyla Cyberpunk'a uygulanmış kupon, 64.5 liraya almışsın. İade etmene gerek yok bence, boşuna uğraş ve zaman kaybı olur.

@Cpt Price Kupon tek seferlik değil mi? Resimde gördüğüm kadarıyla Cyberpunk'a uygulanmış kupon, 64.5 liraya almışsın. İade etmene gerek yok bence, boşuna uğraş ve zaman kaybı olur.
Her oyun alımdan sonra tekrar 60₺ kupon veriyorlar. Bence iade edin 6 ocağa kadar iade her türlü gelir diyorum. Steam de 1-2 gün içerisinde geliyordu.

Agalar o zaman iade ediyorum Cyberpunk dahil, hepsini tek sepette alayım umarım gelir 1 hafta içinde.

Geri
Yukarı