Epic Games Bannerlord 1.6.0 güncellemesinde bug giderilmemiş

Dinozoflar

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, aylar sonra Bannerlord yükledim gerçekten özlemişim :D Ama baktım ki TR dilindeyken lordların son görülmesinin gözükmemesi bugı hala giderilmemiş Epic Games versiyonunda. Sonra öğrendim ki Epic Games beta güncellemelere izin vermiyormuş sadece Full güncellemeleri yapıyormuş. Sorum, Epic'e 1.6.0 ve sanırım ondan önce bir güncelleme daha varmış, bunlar ne zaman gelir? Çünkü baktım da 1 ay falan olmuş gerçekten hala gelmemesi üzücü.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 sürümdür düzeltemediler demek. Yazık.
O sorunun bir çözümü var ama ansiklopefi full İngilizce oluyor
Evet onu gördüm ama oyunu daha da bozar diye yapmadım... Sadece ansiklopedi ing oluyorsa onu yaparım sorun değil. Bu arada evet kaç yamadır düzelmedi yani bayağı da oldu bu sorun ortaya çıkalı ama işte taleworlds...
1.6.0 tam sürüm yayınlanmadı. Beta sürüm. :)

Biliyorum işte sanırım Steam'de vs beta patchlenmiş ama Epic'te olmuyormuş Epic'e ne zaman çıkar acaba
1.6.0 tam sürüm yayınlanmadı. Beta sürüm. :)

Biliyorum işte sanırım Steam'de vs beta patchlenmiş ama Epic'te olmuyormuş Epic'e ne zaman çıkar acaba

Evet onu gördüm ama oyunu daha da bozar diye yapmadım... Sadece ansiklopedi ing oluyorsa onu yaparım sorun değil. Bu arada evet kaç yamadır düzelmedi yani bayağı da oldu bu sorun ortaya çıkalı ama işte taleworlds...

1.6.1 betası çıkınca 1.6.0 gelir Epic'e. Ortalama 1.5 ayda bir patch yükseliyor.

Geri
Yukarı