Epic Games Çıldırdı!

Bu benim şahsi düşüncem. Dağıttıkları oyunların bazıları cidden çok iyi kabul ediyorum, bazıları ise çöp.
Sana göre çöp olabilir. Lakin bu tarz oyunları seven insanlar da var. Epic Games bunun için yapıyor olabilir. Farkındaysan en az 2 adet oyun veriyor.

Bedava veriliyor bu oyunlar. Bir de beğenmemezlik mi yapalım? FS19 bedavaya dağıtıldı, ve onca güzel oyun. Daha ne olsun yani?
Çalışmama olayı size özel olabilir, bir sorun yaşamadım.

Bedava verdikleri oyunun arkasında durmuyorlar, bari ücretli oyunun arkasında dursunlar. Detroit Become Human oynayamıyorum, bana oyunun teknik desteğiyle konuşmam istenildi, artık onlarda engelledi cevap vermiyor :/

Bedava verdikleri oyunun arkasında durmuyorlar, bari ücretli oyunun arkasında dursunlar. Detroit Become Human oynayamıyorum, bana oyunun teknik desteğiyle konuşmam istenildi, artık onlar da engelledi cevap vermiyor. :/
Sonuçta genel bir sorun değil, verdikleri oyun bozuk olsa kimse oynayamazdı. Demek ki sorun sizden kaynaklı. Epic Games'i ya da verdikleri ''Bedava'' oyunları kötülemek doğru bir tutum olmaz. Detroit'i umarım çalıştırırsınız. :)

Bana hitap eden oyunlar değil ama seveninin sevdiği oyunlar Epic'in verdiği oyunlar genelde, keşke Borderlands 3'e de böyle bir indirim yapsalar ve bazı kullanıcılar gördüm Epic'deki oyunlarda sıkıntı yaşayan, umarım Epic onların da şikayetlerini çözer yoksa pahalı da olsa Steam ile devam edilir, önüne geçemezler.

@Caner Uncu
Şimdi, size bir soru soracağım. Bu ekran kartı sadece Epic Games kütüphanesindeki oyunlarda sıkıntı yapıyor. Neden Steam, Uplay, Origin gibi oyun platformundaki oyunlarda sıkıntı yapmıyor da. Bu dediğim yerlerde ki oyunları oynarken hiç bir problemim yok. Şimdi sorun ekran kartından mıdır? Epic Games ten mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı