Ubisoft çıldırdı

Steam'de Ubisoft neredeyse tüm oyunlarına en çok %80 olmak üzere indirim yaptı. Assassin Creed serileri 700 TL'den 200-300 TL seviyelerine geldi.

AC Valhalla ya da Origin alınır mı sizce? Daha birçok oyun serileri büyük indirimler aldı. Galiba Ubisoft, oyun fiyatlarını çok yüksekte tuttuğu için satın alımlar memnun etmemiş olabilir. Far Cry serileri ve Watch Dogs Legion alınır mı? Watch Dogs 2'yi 50 TL'ye almıştım 700 TL'ye çıkmıştı ve şimdi 80 TL civarlarında.
Keşke önceden alsaydınız,hepsi 30 TL ile 90 TL arasıydı neyse öncelikle Watch dogs 1 oynadim bitirdim hikayesi idare eder oynanır oynanış baya iyi, Watch dogs 2;1 in eksiklerini kapatan bir oyun oda baya iyi, Legion'da oynanır 1 ve 2 ye göre tema olarak degisik bir pyun 60 Tl ise alinir,Kısaca watch dogs iyi paranız varsa alın sıkılmassınız yan görev zorlaması yok.Assassins creed oyunlarını tamamen gizlilik seviyor ve gectigi zaman, harita vs. bakarak alınız fransa'da gectigi icin unity'i baya sevmistim bitirken eglendim Assassins creed'te oynanışa bakarak alabilirsiniz.

Origin ve Valhalla arasında seçim yapacaksan kesinlikle Valhalla derim. Origin sıkıcı. 30 TL'ye Game Pass ile Origin'i deneyebilirsin.
Origin'in hangi yönü sıkıcı? Teması ve atmosferi mi?

230TL Valhalla'ya para veren var mı? Bu paraya en kralından kütüphane dizersin.
Çöp fiyatları bile zamlandı, 230TL nedir ya?
Benim gibi sadece yakın dövüş-silah kombat sisteminden zevk alan biri için güzel bir oyun. Tabii Sekiro gibi oyunların yanında çerezlik sayılır. Ama 230 TL ye değer, 2 tane hamburger menü.

Yeni konular

Geri
Yukarı