Epic Games Discord Nitro kart silinirse abonelik ücreti çeker mi?

OdunandTahta

Picopat
Daha fazla  
Epic Games'den bedava 3 aylık Nitro alacağım ama ödeme kartı istiyor. ininal Kart'ımı girip sonra kartı Discord'dan silip üyeliği iptal etsem para kesintisi olur mu? Kartta para yok zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'den bedava 3 aylık Nitro alacağım ama ödeme kartı istiyor. ininal Kart'ımı girip sonra kartı Discord'dan silip üyeliği iptal etsem para kesintisi olur mu? Kartta para yok zaten.

İyi de olmayan parayı nasıl çekeceğini düşünüyorsunuz ki.

Aboneliği iptal edip kart bilgilerini silersin. 3 ay boyunca kullanmaya devam edersin.

1- Kullanıcı Ayarları > Abonelikler > Aboneliği İptal Et
2- Kullanıcı Ayarları > Faturalandırma > Ödeme Bilgilerini Düzenle > Kartı Sil

İyi de olmayan parayı nasıl çekeceğini düşünüyorsunuz ki.

Evet haklısın içimde kalmasın diye sordum mobilde nasıl silebilirim?
Aboneliği iptal edip kart bilgilerini silersin. 3 ay boyunca kullanmaya devam edersin.

Teşekkürler bilgiler için.
Bu arada bende yakında Turkcell Superonline ADSL 8 Mbps'den VDSL 24Mbps'ye geçişimi bu internetle ve Samsung Galaxy J7 Prime cihazıyla GeForce NOW testimi yapıp ikisini de anlatacağım söylemek istedim.

Bu arada bende yakında Turkcell Superonline ADSL 8 Mbps'den VDSL 24Mbps'ye geçişimi bu internetle ve Samsung Galaxy J7 Prime cihazıyla GeForce NOW testimi yapıp ikisini de anlatacağım söylemek istedim.

Yaptığınızda beni de etiketlerseniz sevinirim, ben de merak ettim şimdi :D.

Telefondan GeForce Now çok zor.

Geri
Yukarı