Epic Games yılbaşında güzel oyunlar hediye eder mi?

İki aşamalı doğrulamalardan birini yapmak gerekliydi. Sonraki günlerde kart bilgisi de istemeye başladılar diye hatırlıyorum. Ayrıca aynı ağ üzerinden yalnızca 1 tane hesaba alabilirsiniz. Yani 1200 tane ağ bulamayacağınıza göre imkansız.

Benim kardesimde Epic kullaniyor simdi GTA 5 bedava olsa birimiz alamacak mi ne saçma bir şey bu.

Kardeş kâr, zarar ve ciro nedir biliyor musun ?

300 milyon zarar demek gelirler dahil elinde olan para demek. Yani -300.000.000 para kalmış ellerinde. Sattıkları oyunlar dahil. Bu yüksek bir rakam değil çünkü Epic Games Tencent'e bağlı. Tencent Riot Games dahil pek çok firmanın sahibi ve Çin Hükümeti tarafından destek görüp fonlanıyor. O yüzden 300 Milyon zarar onları etkilemez. Zaten kendileri de "2027'ye kadar kâr etmeyi beklemiyoruz" dediler. O yüzden en az 5 yıl daha bedava oyunlar ve kuponlar gelmeye devam edecek gibi gözüküyor. Ha belki ilerde bu stratejiyi değiştirirler. Çünkü iş yapmamaya başladı artık. Sadece bedava oyunlar oyuncuları memnun etmiyor çünkü.
Arkadaşımız
Benim kardesimde Epic kullaniyor simdi GTA 5 bedava olsa birimiz alamacak mi ne saçma bir şey bu.
Hocam bilmeden konuşuyor, Söylediklerinin çoğu yanlış bilgi :D 20 tane aldım diyorum imkansız diyor aynen imkansız :D

Geri
Yukarı