Epic Games yılbaşında güzel oyunlar hediye eder mi?

Hocam ben 20 adet gta5 aldım o sayede.
ilk 10 taneyi zaten telefon istemeden aça biliyorsun, Diğer telefonlarlar ana baba vs vs derken 40-50 tane ala bilirdim ama 20 tane yetti :D
İki aşamalı doğrulamalardan birini yapmak gerekliydi. Sonraki günlerde kart bilgisi de istemeye başladılar diye hatırlıyorum. Ayrıca aynı ağ üzerinden yalnızca 1 tane hesaba alabilirsiniz. Yani 1200 tane ağ bulamayacağınıza göre imkansız.

Güzel oyun 1 tane verir. Geçen sene Tomb Raider serisini vermişti. Başka güzel olarak ne verdi hatırlamıyorum ama hatırladığım güzel olarak bir bu seri var. Artık güzel ve bedava oyun devri bitti.

300 milyon zararı var demişlerde adamların 2 aylık geliri o birşey olacağını sanmıyorum vermeye devam edicekler.
Kardeş kâr, zarar ve ciro nedir biliyor musun ?

300 milyon zarar demek gelirler dahil elinde olan para demek. Yani -300.000.000 para kalmış ellerinde. Sattıkları oyunlar dahil. Bu yüksek bir rakam değil çünkü Epic Games Tencent'e bağlı. Tencent Riot Games dahil pek çok firmanın sahibi ve Çin Hükümeti tarafından destek görüp fonlanıyor. O yüzden 300 Milyon zarar onları etkilemez. Zaten kendileri de "2027'ye kadar kâr etmeyi beklemiyoruz" dediler. O yüzden en az 5 yıl daha bedava oyunlar ve kuponlar gelmeye devam edecek gibi gözüküyor. Ha belki ilerde bu stratejiyi değiştirirler. Çünkü iş yapmamaya başladı artık. Sadece bedava oyunlar oyuncuları memnun etmiyor çünkü.

Son düzenleme:
Haftaya Star Wars: Squadrons veriyor. Fakat yılbaşında verse bile 1 tane anca verir.

İki aşamalı doğrulamalardan birini yapmak gerekliydi. Sonraki günlerde kart bilgisi de istemeye başladılar diye hatırlıyorum. Ayrıca aynı ağ üzerinden yalnızca 1 tane hesaba alabilirsiniz. Yani 1200 tane ağ bulamayacağınıza göre imkansız.
Siz ne içtiniz? Yok öyle bir şey. Gta 5 bedava verildiği zaman 3 tane hesaptan almıştım.

Haftaya Star Wars: Squadrons veriyor. Fakat yılbaşında verse bile 1 tane anca verir.

Siz ne içtiniz? Yok öyle bir şey. Gta 5 bedava verildiği zaman 3 tane hesaptan almıştım.
Oyun 1 günlüğüne değil 1 haftalığına bedava olmuştu. O süre zarfında bir kaç değişikliğe gitmiş olabilirler. Ayrıca senin kaç tane aldığından bana ne. Ben adamlar ne yaptıysa onu yazıyorum. İlk gün almışsındır 3 tane. Git bak Epic Games'in yayınlaldığı yazıda bu dediklerim aynen yazıyor.

Hocam dediğim gibi 20 tane hesap aldım.
İlk gün yapmıştım ben

Geri
Yukarı