Çözüldü Epic Games FM20 Online sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

couza

Hectopat
Selamlar, Epic Games'te FM20 ücretsizken aldım. Arkadaşımla Online oynamak istiyoruz. Online kariyere vs. tıkladığımızda ikimizde de Epic Games'e bağlı olduğunuzu veya internet bağlantınızı kontrol edin diyor. Ama bir sıkıntı yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
B
Oyuna girerken bir sayfanin acilmasi lazim orada esle derseniz sorun cozulur.
Bende de direk açılıyor. İntrodan sonra menü geliyor.
Sorunu çözdüm. Oyun açıldığında arkada web sayfasi açılıyordu epic gamesin. Her seferinde kapıyordum. Bu sefer bekledim ve bir sayfa çıktı ve buradan izin ver seçeneğine tıkladım. Sorun çözüldü, herkese teşekkürler.
B
Oyuna girerken bir sayfanin acilmasi lazim orada esle derseniz sorun cozulur.
Sorunu çözdüm. Oyun açıldığında arkada web sayfasi açılıyordu epic gamesin. Her seferinde kapıyordum. Bu sefer bekledim ve bir sayfa çıktı ve buradan izin ver seçeneğine tıkladım. Sorun çözüldü, herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
B

Bende onu soylemistim.

B

Bende epicin web sayfası açılmıyor sorunu özelden bi yerden çözmeme yada o sayfanın linkine ulaşmamı sağlarmısın şimdiden teşekkür ederim.

Epic Games link bu diye çıkıyor ancak ben sanırım izin verdiğimden dolayı bende açılmıyor. Onun dışında oyunu açtığınız zaman mutlaka web sitesi açılıyor olmalı ya da altta epic gamesin arayüzünde izin ver gibi bir seçenek çıkmalı.

Geri
Yukarı