Çözüldü Epic Games GTA V nasıl Steam'de oynanıyor gibi gözükür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
14
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Steam kütüphanesine hangi kısayolu eklemeliyim?
Epic Games'den aldığım GTA V'yi oynarken Steam'deki arkadaşlar kısmında GTA V oynadığımın anlaşılmasını istiyorum. Önce GTAV'yi yaptım fakat olmadı, daha sonra PlayGTAV yaptım fakat onda da zaman aşımına uğruyor sanırım.

1609586150981.png

Çözüm
Merhaba, Steam kütüphanesine hangi kısayolu eklemeliyim?
Epic Games'den aldığım GTA V'yi oynarken Steam'deki arkadaşlar kısmında GTA V oynadığımın anlaşılmasını istiyorum. Önce GTAV'yi yaptım fakat olmadı, daha sonra playgtav yaptım fakat onda da zaman aşımına uğruyor sanırım.

Eki Görüntüle 812887

Yani çok uğraştırıcı 3. parti bir yazılım kullanmaya çalışmak istemiyorum. Sadece hangi exe dosyasını Steam kütüphaneye taşımam gerektiğini bulamıyorum.

Dostum işe yaramaz. Epic Games Store'dan alınan herhangi bir ürünü Epic Games Store dışında çalıştırmanız mümkün gözükmüyor. Ancak Epic Games Store başlatıcısı üzerinden oyuna erişebilirsiniz. Firmaların kendince yaptığı koruma sistemleri oluyor bunlar. Yani hayır Steam'e kısayol eklerseniz bile oyun açılmayacaktır. Onun yerine Epic Games başlatıcısını ya da herhangi bir şeyi Steam'e kısayol ekledikten sonra ismini Grand Theft Auto V olarak değiştirerek illüzyon yapabilirsiniz. Umarım yardımım dokunmuştur.😉
Biz yalancıyız zaten. O tamamen oyunun hile korumasının olmamasıyla alakalıdır. Ki Cyberpunk'ı korsan olarak indirdikten sonra Steam kütüphanesine ekleyenler bile vardı.

BF1, BF5 gibi oyunları Steam'e ekleyince "Steam dışı oyunda" olarak gözükmüştüm.

Ben sana yalancısın demedim sen anlamak istediğin gibi anladın. Oyunun hile koruması olup olmaması konumuz değil. Ben kendi deneyimimi anlattım.

Oyunun hile koruması olup olmaması konumuz değil.
Konumuz. Hile koruması olmayan "X" oyunu aynı şekilde kütüphaneye eklersen "X Oyunda" olarak gözükebileceğini düşünüyorum. CP2077'de de böyle bi' durum var. Hatta oyunu çizim vitirinlerine bile ekleyenler vardı. Senin deneyiminin de bununla alakalı olabileceğini söyledim.

Sanırım bunu yapmak imkansız.

YouTube'daki videolardan da pek bir halt anlamadım.

Yani çok uğraştırıcı 3. parti bir yazılım kullanmaya çalışmak istemiyorum. Sadece hangi exe dosyasını Steam kütüphaneye taşımam gerektiğini bulamıyorum.

1609687335434.png

Bu şekilde Launcher da açılır. Oyuna girdikten sonra da oyunda görünürsün. Ama steam arayüzü çalışmaz.

asdasd.png

Yeni konular

Geri
Yukarı