Epic Games hesabı ile aynı anda iki kişi oynayabilir mi?

Kisuke

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650
i5 10400F
Sorum şu, Epic Games'de aynı anda iki kişi oyun oynayabilir mi? Mesela arkadaşım Fortnite oynarken ben Rocket League oynayabilir miyim?

İkisi de ücretsiz oyunlar neden ayrı hesaplar kullanmıyorsunuz?

Dostum büyük ihtimal arkadaşının hesabı daha iyi o yüzden onun hesabında oynuyor.
Sorum şu, Epic Games'de aynı anda iki kişi oyun oynayabilir mi? Mesela arkadaşım Fortnite oynarken ben Rocket League oynayabilir miyim?

Dostum sende üşenme yeni hesap aç kendin rahat et kendi hesabında Rocket League'ni oyna.

Hesap paylaşmak yasaktır. Oynanmaz.

Yasak olduğu zaten biliniyor. Arkadaş "yasak mı" diye sormamış hocam "aynı hesaptan aynı anda oyun oynayabilir miyiz" diye sormuş.

Mesela Netflix'te paketine göre maksimum kullanıcı limiti var. Biz 7 kişi kullanıyoruz ama aynı anda 5. kullanamıyor çünkü limit var. Bu arkadaşta bunu soruyor. Epic hesabı için.

Dostum sende üşenme yeni hesap aç kendin rahat et kendi hesabında Rocket League'ni oyna.
Rocket League bir örnekti. Mesela ben Dauntless'te arkadaşımın Epic Games hesabında baya geliştim ve şuan hesabını geri alacağını söylüyor. NBA2K21, HITMAN, Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux gibi oyunları ücretsizken almıştım. :(

Yasak olduğu zaten biliniyor. Arkadaş "yasak mı" diye sormamış hocam "aynı hesaptan aynı anda oyun oynayabilir miyiz" diye sormuş.

Mesela Netflix'te paketine göre maksimum kullanıcı limiti var. Biz 7 kişi kullanıyoruz ama aynı anda 5. kullanamıyor çünkü limit var. Bu arkadaşta bunu soruyor. Epic hesabı için.

Yasak olan bir şeyi yapmasına müsaade etmemek için attım hocam.

Soruna gelirsek offline oyunlar oynanabiliyor diye biliyorum ben. Yani aynı anda 2 online oyunda hata veriyor zaten.

Geri
Yukarı