Logitech G733 kulaklık ve Dolby Access uzamsal ses yeterli sesi vermiyor

Fxsound iyi program seside artırır tizleri biçoğu eqya göre iyi veriyor.
Tizlerle ilgili sorunum yokta tek sorunum kulaklıkta 7.1 var kullanamıyorum kendi uygulamasından açınca kullanılmaz hale geliyor kulaklık. Kulaklığı stereo olarak kullanıyorum başka bir yoldam uzamsal sesi açabilir miyim 7.1 özelliğini arttırabilir miyim diye araştırıyorum da.

Dolby olmuyor zaten önceden siz yapmışsınız ama güncelleme geldi sanırım. G HUB'u kaldırıyorum Dolby aktifleşiyor G HUB'u yükleyince gidiyor Dolby.

Fxsound nasıl? G HUB ile aynı anda kullanılıyor mu?
G HUB'u kaldırma şanşımız yok çünkü blue vo! CE aktif kullanıyoruz.

Yukarıya yazdım G HUB ile aynı anda kullanılamıyordur diye düşünüyorum Windows'tan seçince fxsoundu çalıştırır ikisini kullanabilirsen sesler karışır.

Tizlerle ilgili sorunum yokta tek sorunum kulaklıkta 7.1 var kullanamıyorum kendi uygulamasından açınca kullanılmaz hale geliyor kulaklık. Kulaklığı stereo olarak kullanıyorum başka bir yoldam uzamsal sesi açabilir miyim 7.1 özelliğini arttırabilir miyim diye araştırıyorum da.

7.1 aktif ise 7.1i destekleyen filmlerde kullanabilirsin oyunlarda 7.1i hiç kullanma çünkü pek etkisi olmuyor desteklesede kötü olur ses sanaldan ziyade gerçek atmosfer tarzı olan şeylerde daha etkili gibi.

Yukarıya yazdım G HUB ile aynı anda kullanılamıyordur diye düşünüyorum Windows'tan seçince fxsoundu çalıştırır ikisini kullanabilirsen sesler karışır.
G Hub hepsinin önüne geçiyor kullandırttırmıyor. G Hub'u kaldırma şansımız yok BLUE VO!İCE diye bişey yapmışlardır sırf onun için uygulama kurulu kalması gerekiyor valla bilemedim ya.

7.1 aktif ise 7.1i destekleyen filmlerde kullanabilirsin oyunlarda 7.1i hiç kullanma çünkü pek etkisi olmuyor desteklesede kötü olur ses sanaldan ziyade gerçek atmosfer tarzı olan şeylerde daha etkili gibi.
Ben çoğunluk CS oynarım orada 7.1 aşırı boğuklaştırıyor belki hikayeli oyunlarda farkı vardır da CS'de yok. Stereo'da iyi de 7.1'ini kullanamayınca o kadar para verip kötü oluyor.

G HUB hepsinin önüne geçiyor kullandırttırmıyor. G HUB'u kaldırma şansımız yok blue vo! İce diye bir şey yapmışlardır sırf onun için uygulama kurulu kalması gerekiyor vallahi bilemedim ya.

Ben çoğunluk CS oynarım orada 7.1 aşırı boğuklaştırıyor belki hikayeli oyunlarda farkı vardır da CS'de yok. Stereo'da iyi de 7.1'ini kullanamayınca o kadar para verip kötü oluyor.

Mikrofonu muhakkak kullanmam gerekiyor derseniz G HUB'tan aktif edip fxsoundu Windows'tan seçili bir şekilde deneyin. Oyunların hiçbirisinde 7.1 etkili olmayacaktır bende 7.1 meraklısıydım ama sonuç hüsran filmlerde iyi olabilir G HUB'taki testte 7.1 efsane çalışıyordu.

Geri
Yukarı