Epic Games hesapları çalınıyor

Epic Games ana sayfasında "Bazı kullanıcıların Facebook kimlik bilgilerini kullanarak hesaplarına giriş yapamadıklarına dair raporların farkındayız. Bu sorunu çözmek için aktif olarak çalışıyoruz. Bu arada, geçici bir çözüm olarak buradaki adımları kullanabilirsiniz" şeklinde yazmış. Pek bilgim yok ama belki bu problem diğer girişleri de etkilemiş olabilir.

Epic Games ana sayfasında "bazı kullanıcıların Facebook kimlik bilgilerini kullanarak hesaplarına giriş yapamadıklarına dair raporların farkındayız. Bu sorunu çözmek için aktif olarak çalışıyoruz. Bu arada, geçici bir çözüm olarak buradaki adımları kullanabilirsiniz" şeklinde yazmış. Pek bilgim yok ama belki bu problem diğer girişleri de etkilemiş olabilir.

Madem öyle diğer girişleri etkilediyse tanımadığım birinin epostası niye hesabımda?

Madem öyle diğer girişleri etkilediyse tanımadığım birinin epostası niye hesabımda?
Pek bilgim yok bu konularda hesaba giriş yapabiliyorsanız kaldırabiliyor musunuz o e posta adresini. Eğer güncelleyebilirseniz çift faktör doğrulamayı aktif etmenizi tavsiye ederim.

İki güne seninkiside gider.

Bu arada arkadaşlar Epic Games hesabımın şifresini değiştirmeyi deniyorum, oluyor hesabımın epostasını değiştirmemişler ancak sorun şurada hesabıma giriş yapmaya çalışırken "yanlış cevap, sayfayı tekrar yenileyin" hatası alıyorum. Daha şimdi değiştirdim şifremi ancak gene de aynı sorun.

Yok be

Pek bilgim yok bu konularda hesaba giriş yapabiliyorsanız kaldırabiliyor musunuz o e-posta adresini. Eğer güncelleyebilirseniz çift faktör doğrulamayı aktif etmenizi tavsiye ederim.

Epostayı daha yeni değişmiş 1 kere değişince 3 ay beklemen gerekiyormuş değişmek için şifreyi de değişmim Google ile giriş yapabilıyorum sadece.

Pek bilgim yok bu konularda hesaba giriş yapabiliyorsanız kaldırabiliyor musunuz o e posta adresini. Eğer güncelleyebilirseniz çift faktör doğrulamayı aktif etmenizi tavsiye ederim.

Koskoca şirketin böyle bir hata yapması akıl almaz gibi değil, inanılmaz gerçekten. Ucuz diye oraya yönlendik-yönlendirdik. Umarım sorun olmaz, hemen atlatılır.

Nasıl çalıyorlar ki bende Epic Games hesabı almıştım 10TL'ye adam Gmail'i vermedi ama hesaptaki oyunu oynuyorum sıkıntısız ileride hesap bilgilerini değiştirir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı