Steam ve Epic Games hesapları çalındı

şahıs

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 1600 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Asus rx 550 4gb gigabyte b450m -h wd10ezex , suv400s37240g
Meslek
öğrenci
Bilgisayarı formatladım. Gmail'leri kontrol ediyordum. Epic Games ve Steam hesaplarımın e postası değiştirilmiş. Ve diğer bir gmaildede başka bir Discord hesabımın şifresi değiştirilmiş. Kısacası tüm hesaplarıma erişilmiş. Steam hesabımdan Source SDK base 2007 adında bir program kullanılmış. 2 saat boyunca birçok oyun hesabıma giriş yapılmış. Ben Steam parolası değiştirildi e postası ile adamın IP'sini araştırdım. Şanlıurfa'da bir yer gösteriyor çoğunluk olarak. Kısacası IP'sini buldum ama IP değişir mi tam olarak bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Adamın telefon modelini de öğrendim.

Bilgisayarı formatladım. Gmail'leri kontrol ediyordum. Epic Games ve Steam hesaplarımın e postası değiştirilmiş. Ve diğer bir gmaildede başka bir Discord hesabımın şifresi değiştirilmiş. Kısacası tüm hesaplarıma erişilmiş. Steam hesabımdan Source SDK base 2007 adında bir program kullanılmış. 2 saat boyunca birçok oyun hesabıma giriş yapılmış. Ben Steam parolası değiştirildi e postası ile adamın IP'sini araştırdım. Şanlıurfa'da bir yer gösteriyor çoğunluk olarak. Kısacası IP'sini buldum ama IP değişir mi tam olarak bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Adamın telefon modelini de öğrendim.
Source SDK base 2007 büyük ihtimal FiveM. Bir de suç duyurusunda bulun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tanıdığın veya düşman olarak gördüğün bir kişi yapıyor olabilir mi?

Hocam dün oyunda biriyle tanıştık Discord'da Ark olduk sonra olanlar oldu.

Discord'daki tüm arkadaşlarım zaten benim olmadığımı anladı bayağı kavga ettiler çalan adamla.

@Kyerka9010 hocam peki FiveM tam olarak nedir bir açıklayabilir misiniz?

Source SDK base 2007 büyük ihtimal FiveM. Bir de suç duyurusunda bulun.

Merhaba. Ben konu sahibinin arkadaşıyım ve konu sahibinin Steam hesabında bu 2 oyunun oynandığını gördüm. Tespitinizde haklısınız yani. Teşekkürler.

Hocam dün oyunda biriyle tanıştık Discord'da Ark olduk sonra olanlar oldu.

Discord'daki tüm arkadaşlarım zaten benim olmadığımı anladı bayağı kavga ettiler çalan adamla.

@Kyerka9010 hocam peki FiveM tam olarak nedir bir açıklayabilir misiniz?
GTA 5'in modlanmış hali orada insanlar kendi sunucularını açıyor bunlarda genelde roleplay oluyor SDK base 2007 ise bir program/oyunun bu tool ile(böyle mi deniyor bilmiyorum)modlanması

Geri
Yukarı