Epic Games indiriminde GTA 5 mi RDR 2 mi alınmalı?

Dostum RDR2 al kesinlikle. Gerçekten. GTA V RDR2'nin yanında hiçbir şey. Oyunun fizik motoru olsun, oynanışı olsun, hikayesi olsun. RDR2 hikayesi zaten ayrı bişey... Hikayesini bitirdikten sonra unutman mümkün değil bir kere. Ayrıca RDR2 aşırı dinlendirici bir oyun. Hikayesini oynama, sadece açık dünyada gez bak, gerçekten. GTA V'in kalitesi gerçekten düşük RDR2'nin yanında. Özellikle GTA Online. 800 saat oynadım GTA Online'ı sadece Online içeriği için ve gerçekten çok pişmanım... Tamamen zaman kaybı idi ve oyun gerçekten oyuncuyu kandırıyor. Sen evlendiğini sanıyorsun fakat oyunun içinde köle misali çalışıyorsun resmen. Ne için? Online içerik için eğer para yatırmaz isen veya hile kullanmazsan. Ve GTA Online'ın Community'si, yani Topluluğu da, oyuncuları da berbat. Nadiren iyi insan görüyorsun fakat gerisinin hepsi Toksik, insanlıktan dersini almamış cahil bireyler. "Birey" bile denmez onlara. Birbirine Online Bullying (İnternet ortamında yapılan Zorbalık) yapan, veya birbirini hacklemeye çalışan, hatta oyunda bulunan bazı sex animasyonlarını senin Online karakterin üzerinde uygulayan iğrenç manyaklar...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta bu sapkınlık ile bende karşılaştım ve böyle şeyler yaptıklarını bir haberde duymuştum. Canlı yayında bayan bir Twitch Streamer'ın Online karakterine aynı iğrençlik ve sapkınlığı yaptılar... Kız canlı yayında ağladı ve şok oldu... Travma işte... Halbuki alt tarafı oyun oynuyordu.
Daha dünyanın örneğini bulabilirsin, ASLA GTA V alma. Alırsan eğer, Online oynama dostum, gerçekten. Ve online'daki tüm online içeriği (özel tüm araçları, silahları vs.) hikaye moduna Mod ile getirebilirsin. Ben şahsen öyle yapmıştım sonra biraz oynadım, hevesimi aldım ve silmiştim tamamiyle.

Ve RDR2'yi de modlayabilirsin. Şahsen ben öyle oynuyorum ve daha da eğlenceli oluyor. Çok güzel modlar var. Eglenip hızlıca çıkıyorsun, oyunların amacı bu zaten :)

İyi sosyaller. Sorum yukarıdaki gibi. Detay vermek gerekirse;
GTA 5, 89 lira oyunun çok kez videolarını izledim ama öyle alıp da oynama şansım olmadı. Ve içimde cidden alıp oynama isteği de fazla. Online tarafına da ayrı hevesliyim ama...
RDR 2, 98 lira ve benim için cidden ilginç duruyor. Bir de YouTube üzerindeki detay videolarına bakınca cidden nasıl bir şey diye merak ediyorum ama sadece bir seçim hakkım var. Bana yardımcı olur musunuz? Veya siz benim yerimde olsanız hangisini alırdınız ve neden?
Gta da hikaye kısmını oynayacaksan kırık vs bulursunnonline oynamam diyorsan.

Rdr2 yi aynısı gibi kırık buldum hikayesini bitirdim şuan onlineyide oynamak için bu indirimde aldım ben açıkcası.

Gta onlineyi pek sevmedim 😊
Tabi siz ne düşünürsümüz bilemem.

O zaman RDR2 almam gerek galiba. Çünkü ilk defa bir oyun için "Bir gün oynarım, izlemeyeyim de videolarını spoiler olmasın" dedim. Sanırsam uzun bir süre sonra hiç spoiler yemediğim bir oyun oynama zamanı gelmiş. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Spoiler yemeden bitirebilirseniz tebrik ederim .d

İyi sosyaller. Sorum yukarıdaki gibi. Detay vermek gerekirse;
GTA 5, 89 lira oyunun çok kez videolarını izledim ama öyle alıp da oynama şansım olmadı. Ve içimde cidden alıp oynama isteği de fazla. Online tarafına da ayrı hevesliyim ama...
RDR 2, 98 lira ve benim için cidden ilginç duruyor. Bir de YouTube üzerindeki detay videolarına bakınca cidden nasıl bir şey diye merak ediyorum ama sadece bir seçim hakkım var. Bana yardımcı olur musunuz? Veya siz benim yerimde olsanız hangisini alırdınız ve neden?
İkisini de aktif olarak oynayan birisi olarak söylüyorum, GTA V al

Geri
Yukarı