Epic Games indirme hızı

MYasin

Femtopat
Arkadaşlar indirme hızı ortalama 2 MB/s. Kablonet kullanıyorum ve indirme hızına baktığımda 25 Mbps. İnsanlar sınırlandırma var VPN kullanmak lazım gibi şeyler yazmış ama pek bir şey anlamadım. Bu sorunun bir çözümü var mı? Yoksa genel durum bu mu? En azından 7 MB/s hıza ulaşsak iyi olur.

Gerçekten acıyorum size ya. Yani imalı konuşmadan, yazmadan duramıyorsunuz. Ben sallamıyorum; tecrübe etmediğim, bilmediğim konu ile alakalı konuşmuyorum. Buyurun kanıtı:
Eki Görüntüle 639791
Şimdi bana vahiy yoluyla mı geliyor internet?
@Vavien. dediğim anlaşılmıyor sanırım iyi niyetimle tekrardan söylüyorum. Epic Games ve görev yöneticisi'nden baktığımız indirme hızları yanlış.
Görev yöneticisi'nde gördüğünüz değer modem ile bilgisayarın bant genişliğini gösteriyor ve bunun fotoğrafını anlık çekmedim. Sürekli bu civarlarda dolaşıyor. Gerçek indirme hızını görmek istiyorsanız netlimiter 4 gibi uygulamalarda görebilirsiniz.

İnsanlara yanlış bilgi vermeyin. Böyle bir şey olsa herkes 25Mbps internet alırdı sizin gösterip dediğiniz gibi saniyede 30 MB indirme yapardı şaka bu galiba ya. Aptal mı o kadar insan 35 75 100 Mbps internet paketlerine para ödüyorlar. Sizin görev yöneticisinde gösterdiğiniz ile Epic'ten inen verinin alakası bile yok. Ben 35Mbps paket kullanıyorum ama ortalama sainiyede 4 ila 4.5MB indirme yapıyor. Görev yöneticisinde görünen büyük ihtimalle kullanılan pakete tanılmlanan ve internet hattına gelen maximum hız yani saniyede inen veri miktari değil bunu iyi idrak edin. Demek ki bilmiyormuşsunuz. Şuda şurada dursun.

İnsanlara yanlış bilgi vermeyin. Böyle bir şey olsa herkes 25Mbps internet alırdı sizin gösterip dediğiniz gibi saniyede 30 MB indirme yapardı şaka bu galiba ya. Aptal mı o kadar insan 35 75 100 Mbps internet paketlerine para ödüyorlar. Sizin görev yöneticisinde gösterdiğiniz ile Epic'ten inen verinin alakası bile yok. Ben 35Mbps paket kullanıyorum ama ortalama sainiyede 4 ila 4.5MB indirme yapıyor. Görev yöneticisinde görünen büyük ihtimalle kullanılan pakete tanılmlanan ve internet hattına gelen maximum hız yani saniyede inen veri miktari değil bunu iyi idrak edin. Demek ki bilmiyormuşsunuz. Şuda şurada dursun.

Yahu burada bulunan insanların gözlerinde ya da beyinlerinde problem mi var? Ben ne yazmışım oraya okuyamıyor musun? Orada gösterilen indirme hızı değil demişim, yanlış demişim sen hala burda gelmiş “insanlara yanlış bilgi verme” diyorsun. Konuyu da takipten çıkıyorum neyi nasıl bilmek istiyorsanız öyle bilin. Adam daha okumayı bilmiyor gelmiş laf çarpıtmaya çalışıyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı