Çözüldü Epic Games Mafia II ve Mafia III fiyatları gerçek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mnsremre

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, Steam'de 200 TL olan Mafia 2 Definitive Edition Epic Games'de 49 TL olarak gözüküyor. Aynı şekilde Mafia 3'ün de fiyatı 49 TL gözüküyor. Bu oyunun fiyati midir yoksa sadece oyunu olanlar için Definitive Edition sürümü müdür? Bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Ben de baktığımda 49 TL gözüktü büyük ihtimalle gerçektir çünkü Epic Games çok indirim yapan bir mağaza.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games ise elbette gerçektir. Epic Games'in MÜKEMMEL bir firma olduğu buradan bile anlaşılır. Ben de alacağım. ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun gerçek fiyatı. Mafia 2'yi orijinal halini bulup al, Definitive sürümü çok kötü. 3. oyuna hiç girmiyorum bile.

Çok sağ olun bilgi için Definitive gerçekten çok mu kötü?
Beklentinize bağlı. Grafikleri zaten güzel olan bir oyunu minimal eforla makyajlayıp fiyatını 3-4 katına çıkarırsanız insanların beklentilerini boşa çıkarırsınız.
Bu oyunların yeni sürümleri kesinlikle parasına değmiyor. Ama ağır bir Vito hayranıysanız ve beklentiniz onunla yeniden oyun bitirmekse o zaman alırsınız.

Çok sağ olun bilgi için Definitive gerçekten çok mu kötü?
Bazıları çok kötü diyor bazıları çok iyi bu kesinlikle zevk meselesi, ben şahsen AC 3'ü AC 2'den çok seviyorum. Tamamıyla zevk meselesi millete bakarak değil kendinize bakarak alınız. Herkesin nefret ettiği bir oyunu sevebilirsiniz. Herkesin ayıla bayıla oynadığı bir oyundan nefret edebilirsiniz. Oynamadan eleştirilere bakarak değil oyunu sever miyim diye alın bitirdikten sonra sevdiniz mi sevmediniz mi ona bakın.

Geri
Yukarı