Epic Games'ten Mafia 2 Definitive Edition alınınca orjiinal Mafia 2 gelir mi?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam veriyormuş ama Epic'te orjinal Mafia 2 yok. Aldıktan sonra beraber mi veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam veriyormuş ama Epic'te orijinal Mafia 2 yok. Aldıktan sonra beraber mi veriyor?

O Steam içindi. Definitive Edition çıkmadan önce kütüphanesinde orijinal Mafia 2 olanlara Definitive Edition veriliyordu. Şu anda orijinal kaldırıldı ve 200 liraya Definitive Edition alanlara sadece orijinal Mafia 2 veriliyor. Epic Games sadece Definitive Edition veriyor. Orijinal 2010 sürümü Mafia 2'yi sadece Steam'den alabilirsiniz.

O Steam içindi. Definitive Edition çıkmadan önce kütüphanesinde orijinal Mafia 2 olanlara Definitive Edition veriliyordu. Şu anda orijinal kaldırıldı ve 200 liraya Definitive Edition alanlara sadece orijinal Mafia 2 veriliyor. Epic Games sadece Definitive Edition veriyor. Orijinal 2010 sürümü Mafia 2'yi sadece Steam'den alabilirsiniz.
Tamam hocam o zaman değmez optimizasyonu bozukmuş definitive versiyonun. 16 lirayken bulunsun diye alacaktım.

Tamam hocam o zaman değmez optimizasyonu bozukmuş definitive versiyonun. 16 lirayken bulunsun diye alacaktım.
Bir anlığına sevindim indirime girdi diye ama epic games için 16 lira olmuş galiba. Steamde hala 200 tl ve şimdiye dek en fazla 65 tlye kadar düştü. Ama o parayı da vermek gelmiyor içimden.

Topluluk yok oyun kazanımları yok. Hala benim bilgisayarda Epic Games mağazası açılmıyor. Siyah ekranda kalıyor dört beş dakika beklersem belki açılıyor. i7 2600K ve SSD takılı. Son sistem değil belki ama açılması gerekirdi. Sürekli masaüstünde simgeyle oyun çalıştırıyorum. İnan en son ne zaman mağazayı ya da kütüphaneyi açtım bilmiyorum. O yüzden oldum olası sevemedim. Ama Steam öyle mi on senelik hesap sosyal medya gibi kullanıyorum.

Demek ki ta o zamanlar da 16 tlye düşmüş. Ben de geçenlerde almıştım 16 tl diye. Optimizasyon konusunda biraz sıkıntıları var evet ama grafikler falan çok güzeldi. 16 tl için değdi bence, gayet zevk aldım oynarken. Grafik aşığı bir insan değilim ama bu Definitive editionun grafikleri beni mest etti ne yalan söyleyeyim. Dediğim gibi optimizasyon biraz sıkıntılı ama 65 fpsin üzerine çıkamadım ve nadir de olsa yer yer 45 fps e kadar düştüm

Demek ki ta o zamanlar da 16 tlye düşmüş. Ben de geçenlerde almıştım 16 tl diye. Optimizasyon konusunda biraz sıkıntıları var evet ama grafikler falan çok güzeldi. 16 tl için değdi bence, gayet zevk aldım oynarken. Grafik aşığı bir insan değilim ama bu Definitive editionun grafikleri beni mest etti ne yalan söyleyeyim. Dediğim gibi optimizasyon biraz sıkıntılı ama 65 fpsin üzerine çıkamadım ve nadir de olsa yer yer 45 fps e kadar düştüm
Epic'te Oyunun DLC'leri var mı hocam? Eski Sürümünü vermiyorlar DLC'lerini versinler bari. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı