Epic Games neden bu kadar aşağılanıyor?

Kalitesiz olduğu için. Ücretsiz oyun vermese kimse yüzüne bakmaz, Steam ile karşılaştırılınca çok kötü bir platform.

Gayet mantıklı bir açıklama.

Ekran Alıntısı.PNG

İşte bu yüzden sevmiyorlar çoğu oyunu çalıp engelliyorlar yapılmasını.

Şu kısmını anladım ama PC oyunlarının geleceğiyiz falan demişler fakat eski dönemlerinde iş farklı.

Gayet mantıklı bir açıklama.

Eki Görüntüle 1429324

Steam 1 GB kullanıyor bende hocam. RAM'im yetmiyor Steam'e benim bir de.

Kalitesiz olduğu için. Ücretsiz oyun vermese kimse yüzüne bakmaz, Steam ile karşılaştırılınca çok kötü bir platform.

Sosyal ağ değil bu arada Epic. Dijital oyun mağazası gibi bir şey sadece oyun alıp oynamak için yapılmış bir yer.

Sosyal ağ değil bu arada Epic. Dijital oyun mağazası gibi bir şey sadece oyun alıp oynamak için yapılmış bir yer.
Biliyorum zaten sosyal ağ olduğuyla ilgili bir şey söylemedim.

Sosyal ağ yok adamlarda batsa keşke
Epic Games, Steam de olan aynı oyunu bedava yayınlıyor bazen
Ama gider steamdekine 100 lira veririm de aynı oyunu bedava olarak veren Epic'i kullanmam, nedenini bilenler bilir

Para var huzur var diyorsun sanırım

@Adam_88 Sen ucuz oyununu al keyfine bak. Günün sonunda her iki platformda oyun için var. Hiçbir şeyin ve platformun fenomenliğinin yapılmaması taraftarıyım. İstediğim şeyi neresi ucuz verirse oradayım. Bence mantıklı olan da bu...

Aslında aşağılanacak bir tarafı yok fakat eleştirilip kötülenmesinin sebebi çıkalı beş yıl oldu hala launcher olarak kendini geliştiremedi ve steam gibi sosyal bir ağa sahip olmaması ; hala bir profil sistemi bile yok

Aslında aşağılanacak bir tarafı yok fakat eleştirilip kötülenmesinin sebebi çıkalı beş yıl oldu hala Launcher olarak kendini geliştiremedi ve Steam gibi sosyal bir ağa sahip olmaması; hala bir profil sistemi bile yok.

Adamların amacı sosyal ağ değil ki? Oyun ağı.

Geri
Yukarı