Epic Games neden bu yıl iyi oyun vermiyor?

Biraz ofansif oldum özür dilerim ama durum bu. Bu tutum hayatta başka konularda da karşımıza çıkıyor. Birisine aslında zorunda olmadığımız bir yardımda, destekte bulunsak, başka zaman o kişi bunu zorunluymuşuz gibi yapıyor. Şu an Epic Games'e karşı olan bu tutumu böyle görüyorum. Ve bu sadece sana özel dediğim bir şey değil. Bu şekilde davranan bir sürü insan var. Onları da ithafen söyledim. Ama konu sana ait olduğu için direk sana söylemişim gibi göründü. Özür dilerim tekrar.

Önemli değil sadece beni yanlış anladınız, Epic Games adam gibi adam bir şirket, 60 TL'lik indirim kuponu falan veriyorlar oyun dağıtıyorlar Allah razı olsun ben sadece hani Epic Games yükseldi de o yüzden mi iyi oyun vermiyor dedim ama arkadaşlar yanlış anladı.

Son düzenleme:
Hocam firmayı suçlamadık ki, sadece burada kendi aramızda tartışıyoruz, bilseydim konuyu açmazdım.
Ben de kendi fikrimi belirtiyorum işte seviyeli bir tartışma içerisinde. Herhangi bir sıkıntı yok. Şimdilerde verdiği çoğu oyun bana göre kötü gibi bir ifade kullanmışsın. Neye göre kötü mesela? Verilen oyunları tek tek oynayıp beğenmediğin için mi kötü diyorsun? Sen ne kadar denedin bilmiyorum ama verdikleri çoğu oyun zaten olumlu yorumlar almış yapımlar oluyor. Belki de senin iyi oyun kavramın adını herkesin duyduğu büyük bütçeli yapımlardır. Ona diyebileceğim bir şey yok. Eğer öyleyse oyunlara bakış açını değiştirmeni tavsiye ederim. Oyun dünyası ismi bilindik birkaç seriden ibaret değil. İsmi duyulmamış tonla kaliteli oyun var. Verilen oyunun türü belki sana hitap etmediğinden kötü demiş olabilirsin. Mesela bana da strateji türü hiç hitap etmez. Ancak verdikleri Tropico 5 ve Civilization 6 oyunlarına kötü oyun demem.

Önemli değil sadece beni yanlış anladınız Epic Games adam gibi adam bir şirket 60 TL'lik indirim kuponu falan veriyorlar oyun dağıtıyorlar Allah razı olsun ben sadece hani Epic Games yükseldi de o yüzden mi iyi oyun vermiyor dedim ama arkadaşlar yanlış anladı.
Bu konuda yanlış anlaşılmak çok normal çünkü konu ücretsiz oyun dağıtmak olunca "bana göre kötü oyun" dediğin zaman bu seferde bencillik etmiş olursun, sanki hep senin istediğin oyunları vermeleri gerekiyormuş gibi oluyor. En azından benim bu tür konularda hissettiğim bu. Oyunlar sana hitap etmiyor, senin için kötü olabilir ama belki bir başkası sabah akşam NBA oynamanın hayalini kuruyordur. Bilmem anlatabildim mi? Ve tekrar söylüyorum benim bu söylediklerimin tek hedefi sen değilsin, bu şekilde düşünen çok insan var onları kastediyorum. Konuyu bireysel anlama lütfen.

Bu konuda yanlış anlaşılmak çok normal çünkü konu ücretsiz oyun dağıtmak olunca "bana göre kötü oyun" dediğin zaman bu sefer de bencillik etmiş olursun, sanki hep senin istediğin oyunları vermeleri gerekiyormuş gibi oluyor. En azından benim bu tür konularda hissettiğim bu. Oyunlar sana hitap etmiyor, senin için kötü olabilir ama belki bir başkası sabah akşam NBA oynamanın hayalini kuruyordur. Bilmem anlatabildim mi? Ve tekrar söylüyorum benim bu söylediklerimin tek hedefi sen değilsin, bu şekilde düşünen çok insan var onları kastediyorum. Konuyu bireysel anlama lütfen.

Evet sizde haklısınız bazı insanlar oynamak için can atıyorlar.
Ben de kendi fikrimi belirtiyorum işte seviyeli bir tartışma içerisinde. Herhangi bir sıkıntı yok. Şimdilerde verdiği çoğu oyun bana göre kötü gibi bir ifade kullanmışsın. Neye göre kötü mesela? Verilen oyunları tek tek oynayıp beğenmediğin için mi kötü diyorsun? Sen ne kadar denedin bilmiyorum ama verdikleri çoğu oyun zaten olumlu yorumlar almış yapımlar oluyor. Belki de senin iyi oyun kavramın adını herkesin duyduğu büyük bütçeli yapımlardır. Ona diyebileceğim bir şey yok. Eğer öyleyse oyunlara bakış açını değiştirmeni tavsiye ederim. Oyun dünyası ismi bilindik birkaç seriden ibaret değil. İsmi duyulmamış tonla kaliteli oyun var. Verilen oyunun türü belki sana hitap etmediğinden kötü demiş olabilirsin. Mesela bana da strateji türü hiç hitap etmez. Ancak verdikleri tropico 5 ve Civilization 6 oyunlarına kötü oyun demem.

Sadece bana hitap etmedi bunu anlatmaya çalışıyorum isterlerse gitsinler Full guys versinler ben beğenmedim bana özel oyun çıkarsınlar demiyorum.
"Bana göre kötü oyun" dediğin zaman bu sefer de bencillik etmiş olursun.

Bencillik etmiyorum forumda herkes böyle konular açıyor fikirlerini paylaşıyor örnek a kişisi NBA 2K21 çok seviyor b kişisi sevmiyor bu sefer b kişisi fikrini paylaşınca bencillik olmaz ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı