Epic Games neden sevilmiyor?

• Konuyu başlatan oznt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
İnsanların sevgisi gerçek değildir çoğu durumda "işine gelen" sevilir, epic games işine gelirse onu "seversin!" bu kadar basit. hı bu bu tür platformlar içindeğil insan ilişkilerinde de böyledir.

Yüzyıl Türkiye'sinde olduğumuz ve ekonomimiz şahlandığı, uçtuğu için ustalık dönemimizde maalesef Steam bizi ekmeğe suya muhtaç ülkelerle aynı gruba dahil edip, Türk lirası kullanımını kaldıracak. Bazı oyunları kontrol ettim fiyatları düşen oyunlar var. Eğer ki Türk lirası daha fazla şahlanmaz 30-35 TL veya daha yüksek kura ulaşmazsa yeni dönem bizim için daha iyi olacak. Artık envanterde eşyaları satarken kur farkı veya benzeri faktörleri değerlendirmek zorunda değiliz. Dolar olarak satacağız dolar olarak cüzdanımızda duracak. Cüzdandaki paramız kayıpsız olacak.

Epic games konusuna gelirsek profil yok. Arkadaş, mesajlaşma, topluluk ve bir dünya özellik epik gamesde hala yok. Epic games'in tek artısı fiyatları. Fiyatla kalite kıyaslandığı zaman ise %85 tercih kaliteden yana oluyor. Bu yüzden epic games'e geçiş artmıyor, artmayacak.

Ülke olarak bir konuyu anlamakta gerçekten zorluk çekiyoruz biz ülke olarak X bir firmayı uçuracak ya da batıracak güçte degiliz ülke olarak Steam'ın gelirlerinin en baba 100/2 hadi bilemedin 3'ünü oluşturuyoruz hepsi Epic kaysa ne olacak kaymasa ne olacak.

Sadece şunu düşün. Toplam olarak Epic'in uygulamasında mı daha çok geziyorsun yoksa Steam'in mi? Bunları karşılaştır anlarsın. Sevmemek değil de kullanmamak diyelim.

Steam Türkiye'den çekildi artık Türk lirası ile oyun alinamayacak bence Epic Games Türkiye'de büyük bir yükseliş yaşayacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

Steam kullanan arkadaşlar ne oldu paşa paşa döndünüz diyebilirim.

Bana kalırsa Epic daha iyiydi ve bana kalırsada öyle kalacak.

Geri
Yukarı