Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

Epic Launcher konusunda berbat. Hem kasıyor hem de 32 Bit sistemlere oyun oynatmıyor. Daha geçen Limbo için 64 Bit sistem istedi. Steam'de ucuz olsa asla dönüp bakmayacağım bir platform. Ücretsiz oyunu da Steam ile rekabet için veriyor. İleride Steam kadar popüler olsun o da vermez bedava.

Watch Dogs 2, Tomb Raider serisi, Death Stranding, Dishonored, vs.

Hocam 6 7 tane ücretsiz oyun vermesi arayüzünü ve eksiklerini kurtarmıyor ona bakarsanız arkadaşın dediği gibi GOG'de bedava oyun veriyor.

Güvenilir olduğunu nereden biliyorsun. Crack exe sinin içine istediğini koyar ruhun bile duymaz.

Çocukluğumdan beri crack kullanırım çocukluğum CD'cilerde geçti sonra netten indirmeye başladım yakaşık 2 yıl önce orijinal oyuna geçtim emek hırsızlığı olmasın diye virüs programı kullanmamama rağmen şu ana kadar 1 tane bile virüs yemedim dikkatli olup güvenilir sitelerden indirirse ve kocaman indir butonlarına basıp 10 MB'lık dosyalar indirmezse hiçbir şey olmaz.

İstemeyen kullanmaz yani bu kadar tartışmasının dönmesi mantıklı değil eğer amacın oyna'ya basıp oyuna girmekse ikisi de aynı işlevde ama sosyal medya olarak kullanmak istiyorsan steam biraz daha önde olabilir.

Çocukluğumdan beri crack kullanırım çocukluğum CD'cilerde geçti sonra netten indirmeye başladım yakaşık 2 yıl önce orijinal oyuna geçtim emek hırsızlığı olmasın diye virüs programı kullanmamama rağmen şu ana kadar 1 tane bile virüs yemedim dikkatli olup güvenilir sitelerden indirirse ve kocaman indir butonlarına basıp 10 MB'lık dosyalar indirmezse hiçbir şey olmaz.
Sen yememiş olabilirsin ama virüs kapan çok kişi var. Zamanında Watch Dogs üzerinden çoğu bilgisayar virüs yemişti. Üstelik bilinen yerden indirmişlerdi. Technopatın bununla alakalı videosu var youtube da bulabilirsin. Çok klasik olacak ama bedava peynir sadece fare kapanında olur sözü çok doğru bence.

Discord'un varsa verebilirsin hocam ya da metin belgesine yazıp SS'ini hızlı resim.com'dan linkini de atabilirsin.

Hocam benim merak ettiğim işte bu sitelerden hangileri güvenlidir? Yoksa crack yazıp indirmesini ben de biliyorum.

Oyun öneririm indir hocam. VIP kullanıyorum veya Torrent de indirebilirsiniz Torrent en güvenlisidir. Hocam aralarda aradığınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı