Epic Games para çekilmesine rağmen alım gerçekleşmedi

samet41412

Decapat
Daha fazla  
60TL indirim kuponu geldi diye RDR2, Cyberpunk 2077, Hitman 3, Blade point, Metro Exodus oyunlarını aldım. Para hesaptan gitti fakat oyunlar gelmedi. Bir de işlem geçmişimde aldığım oyunlar gözükmüyor. Bedavaya aldığım oyunlar bile gözüküp mail gelmekte. Ne yapmam gerektiğini bilen var mı?

60TL indirim kuponu geldi diye RDR2, Cyberpunk 2077, Hitman 3, Blade point, Metro Exodus oyunlarını aldım. Para hesaptan gitti fakat oyunlar gelmedi. Bir de işlem geçmişimde aldığım oyunlar gözükmüyor. Bedavaya aldığım oyunlar bile gözüküp mail gelmekte. Ne yapmam gerektiğini bilen var mı?
Desteğe yazabilirsin, yardımcı olurlar.

Destek de normal olabileceğini yazıyor hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (183)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (183)_LI.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 43
Haklısında orada uygulamayı tekrar başlatın bekleyin gelir yazıyor. Tam 24 saat geçti satın alımdan sonra. Blade point geldi sadece ve oda satın alımda gözükmüyor. Ben nasıl ispat edeceğim aldığımı onu da bilmiyorum. Ürünleri aldığıma dair geçmişte yok fakat banka dekontu var.

Geri
Yukarı