Epic Games Store indirme devam etmiyor

Arkadaşlar 94 GB yazdığına bakmayın indirdiğiniz kısmı silmiyor üzerine indiriyor ama önce doğrulama yapıyor doğrulamayı siz indiriyormuş gibi görüyorsununuz. Fakat sadece kalan kısmı indiriyor kapatmayla alakası yok tek bir istisnası var indirmeyi durdurmadan direk PC'yi kapatırsanız o zaman kaybedebilirsiniz indirmeyi.

PC'yi kapatmadım, yalnızca Launcher'ı restartladım ve Launcher'a girdiğimde 94GB sıfırdan başladı, oyunu yüklediğim klasöre girdiğimde tüm ilerleme(30GB) silinmişti.

Arkadaşlar 94 GB yazdığına bakmayın indirdiğiniz kısmı silmiyor üzerine indiriyor ama önce doğrulama yapıyor doğrulamayı siz indiriyormuş gibi görüyorsununuz. Fakat sadece kalan kısmı indiriyor kapatmayla alakası yok tek bir istisnası var indirmeyi durdurmadan direk PC'yi kapatırsanız o zaman kaybedebilirsiniz indirmeyi.

Ben indirmeyi de durdurdum PC'yi yeniden açınca GTA 5 dosya konumunda 250 MB gibi bir rakam yazıyordu.

Ben öyle yaptım, gitti 65GB 200kb/s indiriyor bir de 😞

Ben öyle yaptım, gitti 65GB 200kb/s indiriyor bir de 😞
Benim de Warframe'de olmuştu. Steam'de 1 gb kalmıştı son akşam geçti .1 sn'lik dalgınlıkla bilgisiyarı kapata bastım durdurmadan.Açtığımda başa atmıştı :D O günden sonra arada durdurup devam ettiriyorum ki olurda kapatırsam bütün dosyaları kaybetmeyeyim.

bende kaydetmişti uygulama kapa aç yapınca devam ediyordu ancak yeniden başlattım bilgisayarı gitti

Kapatmadan önce durdurun uygulamayı kapatın ardından kapatın PC'yi fazla indirmişseniz. İndirdiği dosyayı kopyalayın kapatmadan PC'yi eğer silerse indirdiğinizi kopyayı atıp devam edersiniz indirmeye.

Arkadaşlar Bende Gta V aldım ama şuan indirmedim Kütüphanede kalınca oyun silinmiyor sizde kalıcı olarak kalıyor . Yani derim ki acele etmenizde gerek yok 1 hafta falan bekleyin ki sitede yoğunluk oranı düşsün.

Bilgisayarı kapatıp açınca indirme sıfırlanıyor. Diskte kapladığı alandan da kontrol edebilirsiniz, 40 GB indirmiştim, indirme sırasında alan en son 40 GB azalmıştı ama bilgisayarı kapatıp açınca indirdiği dosyaları da silmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı