Epic Games Store indirme devam etmiyor

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar dün akşam saat 18.00'da bildiğiniz üzere GTA V ücretsiz oldu, ben bunu alıp indirmeye koydum ancak 0 Bayt'a düştüğü için kapattım. Ardından açtım baktım kaldığı yerden indiriyor. Bir daha durdurdum ve bilgisayarı kapattım. Uygulama düzelene kadar bekleyecektim bu gün denemek için açtığımda en baştan tekrar 94 GB indirdiğini gözlemledim bunu nasıl düzeltebilirim?

1589548185802.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Baştan başlamıyor ki, ben uygulamayı kaç kere kapatıp açtım indirdiği kadarını eksiltip (10 GB indiyse 84 GB içerisinden ''x GB'' mesela) devam ediyor. Bu video ile Epic Games'deki indirme hızını hızlandırabilirsiniz biraz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 563591

Peki böyle olması normal mi? Yani hala 94 GB üzerinden indirileni göstermesi.

Eki Görüntüle 563591

İndirdiği kadarını gösteriyorsa sıkıntı yok, eğer 94 GB'dan, 0'dan başlıyorsa yapacak bir şey yok, yüklenene kadar PC'yi kapamayın uykuya alın.
Eki Görüntüle 563591

Peki böyle olması normal mi? Yani hala 94 GB üzerinden indirileni göstermesi.

Eki Görüntüle 563591

Abi bende senin için denedim, yeniden başlattım PC'yi. 65GB'lık indirme gitti :( indirme devam ederken PC'yi kapatmayın!

Son düzenleme:
Arkadaşlar 94 GB yazdığına bakmayın indirdiğiniz kısmı silmiyor üzerine indiriyor ama önce doğrulama yapıyor doğrulamayı siz indiriyormuş gibi görüyorsununuz. Fakat sadece kalan kısmı indiriyor kapatmayla alakası yok tek bir istisnası var indirmeyi durdurmadan direk PC'yi kapatırsanız o zaman kaybedebilirsiniz indirmeyi.

Geri
Yukarı