Çözüldü Epic Games üzerinden oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Kuladam37

Centipat
Daha fazla  
RAM
4gb
Unrailed adlı oyunu başlatamıyorum başlat tuşuna bastığım zaman çalışıyor diyor ama oyun açılmıyor ve başlat yazısı tekrar geliyor. Ne yapmam lazım?

Öncelikle geforce experince'den oyunu açmayı dene. ( Yani Epic Games dışı bir yerden. ) O da olmuyorsa Oyun kaldırıyor mu? Büyük ihtimal kaldırıyordur. Alıyorsan bir de hata kodu söyler misin.

GeForce Experience ve varsa oyunun kısayolu. Keşke bir de sistem özelliklerini de yazsaydın.

Ekran kartı ATI Radeon HD 4800 series.

Ekran Alıntısı.PNG

Kısayoldan denememe rağmen aynı şey oluyor

Son düzenleme:
Bana da aynısı olmuştu oyunu açıp Görev Yöneticisi'nden Epic Games ve oyunu kapatıp tekrar denediğimde sorun çözülmüştü ama sende olur mu bilmem.

Unrailed adlı oyunu başlatamıyorum başlat tuşuna bastığım zaman çalışıyor diyor ama oyun açılmıyor ve başlat yazısı tekrar geliyor. Ne yapmam lazım?

Görev Yöneticisi'nden Epic Games ve oyuna dair her şeyi kapat işe yarar yüksek ihtimalle işe yaramazsa sil yükle yap Epic Games'i.

Görev Yöneticisi'nden Epic Games ve oyuna dair her şeyi kapat işe yarar yüksek ihtimalle işe yaramazsa sil yükle yap Epic Games'i.

Görev Yöneticisi'nden kapatıp denedim ama olmadı daha önce de 2 kere silip tekrar yükledim ama düzelmedi.

Bana da aynısı olmuştu oyunu açıp Görev Yöneticisi'nden Epic Games ve oyunu kapatıp tekrar denediğimde sorun çözülmüştü ama sende olur mu bilmem.

Görev Yöneticisi'nden kapatıp denedim ama olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı